Zamknij

Policjanci z Szydłowa zatrzymali 7 poszukiwanych

13:00, 11.07.2018 | źródło: KPP Piła
REKLAMA
Skomentuj
Policjanci z Szydłowa zatrzymali 7 poszukiwanych - fot. policja.pl

Na przełomie czerwca i lipca policjanci z Posterunku Policji w Szydłowie dokonali zatrzymania 7 poszukiwanych. W sumie zatrzymano 6 mężczyzn oraz kobietę. Osoby ukrywały się przed organami ścigania na terenie gminy Szydłowo. Za trzema osobami wydane był listy gończe. Teraz najbliższe lata spędzą za więziennymi kratami - informuje sierż. sztab. Jędrzej Panglisz z KPP w Pile.

Zdecydowane działania policjantów z Posterunku Policji w Szydłowie doprowadziły do zatrzymania w krótkim okresie czasu 7 osób, które ukrywały się na terenie gminy Szydłowo.

Osoby były poszukiwane przez Sądy i Prokuratury, między innymi za popełnione przestępstwa kradzieży z włamaniem, znęcania, przestępstwa narkotykowe, jazdę pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

W jednym z przyadków zatrzymania policjanci otrzymali informację o podejrzanej kobiecie, która porusza się po gminie Szydłowo na tzw. "stopa". Funkcjonariusze natychmiast udali się w rejon, gdzie ostatnio widziano kobietę. Po ujawnieniu tej osoby i wylegitymowaniu okazało się, że jest to 28-letnia mieszkanka Piły poszukiwana za przestępstwo kradzieży z włamaniem.

Zatrzymani zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

(źródło: KPP Piła)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone