Zamknij

Miał na sumieniu kradzież motocykla, roweru, elektronarzędzi i silnika do łodzi

15:05, 12.07.2018 | źródło: KPP Człuchów
REKLAMA
Skomentuj
Miał na sumieniu kradzież motocykla, roweru, elektronarzędzi i silnika do łodzi - fot. policja.pl

Człuchowscy kryminalni zatrzymali 37-latka podejrzewanego o kradzież mienia o wartości prawie 14 tys. zł. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, które znaleźli na posesji zatrzymanego mężczyzny. Wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży. Za tego typu przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje KPP Człuchów.

Człuchowscy kryminalni zatrzymali 37-latka podejrzewanego o kradzież mienia wartego prawie 14 tys. zł. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie.  

W poniedziałek (09.07.2018 r.) policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży motocykla, roweru i elektronarzędzi o łącznej wartości prawie 10 tys. zł. Kryminalni szybko ustalili personalia i zatrzymali 37-letniego mieszkańca Człuchowa podejrzewanego o dokonanie kradzieży. Policjanci ustalili również, że ten sam mężczyzna ukradł silnik do łodzi o wartości 4 tys. zł.

Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie. Zostało ono już przekazane właścicielom.  

Po zatrzymaniu mężczyzna trzeźwiał w policyjnym areszcie. Wczoraj został przesłuchany. Usłyszał dwa zarzuty kradzieży. Za tego typu przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

(źródło: KPP Człuchów)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone