Zamknij

DK 25: Motocykl uderzył w sarnę, a następnie w samochód ciężarowy

11:16, 08.08.2018 | źródło: KPP Człuchów
REKLAMA
Skomentuj
DK 25: Motocykl uderzył w sarnę, a następnie w samochód ciężarowy - fot. poglądowa Pixabay

Policjanci z Człuchowa pracowali w poniedziałek na miejscu tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty na DK-25 w Kołdowie w pobliżu Człuchowa - informuje KPP w Człuchowie.

Kierowca sportowego motocykla marki Suzuki uderzył w przebiegającą przez jezdnię sarnę, a następnie w jadący z przeciwka samochód ciężarowy. Niestety mimo bardzo szybko podjętej reanimacji 39-letni mieszkaniec Łodzi zmarł. Policjanci apelują o rozwagę na drogach podczas wakacyjnych podróży.  

W poniedziałek o godzinie 14:00 policjanci z Człuchowa otrzymali informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 25 w Kołdowie, gdzie motocykl uderzył w sarnę, a następnie w samochód ciężarowy. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. 

Policjanci pracujący na miejscu wypadku ustalili, że 39-letni mieszkaniec Łodzi razem z pasażerką jechał z Człuchowa w kierunku Koszalina. W Kołdowie na jezdnię wbiegły dwie sarny, Kierującemu motocyklem nie udało się ich ominąć i uderzył w jedną z nich. Po zderzeniu kierowca stracił panowanie nad maszyną i uderzył w jadący z przeciwka samochód ciężarowy. Mimo bardzo szybkiej akcji ratowniczej i podjętej na miejscu reanimacji kierujący motocyklem zmarł. Jadącej z nim pasażerce nic poważnego się nie stało, z urazem nogi została zabrana do szpitala. 

Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana, funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, zorganizowali objazdy oraz przeprowadzili oględziny. Aktualnie ustalają przyczynę i szczegóły wypadku.

(źródło: KPP Człuchów)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone