Zamknij

Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość

14:54, 08.10.2018 | mł. asp. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią
REKLAMA
Skomentuj
Stracili prawa jazdy za nadmierną prędkość - fot. policja.pl

Tylko w ostatnich dniach aż trzem kierowcom policjanci z nakielskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym.

Nie wszyscy kierowcy pamiętają, że zmienione przepisy prawa o ruchu drogowym, pod groźbą czasowej utraty uprawnień do kierowania pojazdami, zakazują przekraczania dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 km/h.

Tylko ostatnich dniach, policjanci z referatu ruchu drogowego z Nakła, zatrzymali aż trzech kierowców, którym za przekroczenie prędkości zatrzymali prawa jazdy.

Jako pierwszy, w środę (3.10.18), w Mrozowie zatrzymany do kontroli został 41-letni kierowca audi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 56 km/h. Nieco więcej, bo o 57 km/h za szybko, jechał 56-letni kierujący renault, którego „drogówka” zatrzymała wczoraj (7.10.18) rano w Gorzeniu.

Kolejnego kierowcę, który za nic miał ograniczenie prędkości w obszarze zabudowanym, policjanci referatu ruchu drogowego zatrzymali również wczoraj (7.10.18) około 13 w Samoklęska Dużych. 33-letni kierowca mercedesa przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h.  

Skontrolowanym kierowcom mundurowi zatrzymali czasowo uprawnienia do kierowania pojazdami.

(mł. asp. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP w Nakle nad Notecią)
REKLAMA

Komentarze (1)

KierowcaKierowca

0 0

I słusznie 14:07, 09.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone