Zamknij
REKLAMA

Poszedł do kina i trafił za kraty

16:11, 06.12.2018 | źródło: KPP Wałcz
REKLAMA
Skomentuj
Poszedł do kina i trafił za kraty - fot. Pixabay

Dyżurny jednostki Policji w Wałczu, otrzymał telefoniczną informację o tym, że pewien mężczyzna prawdopodobnie został zamknięty w kinie. Po przybyciu na miejsce patrolu okazało się, że w kinie został przez przypadek zamknięty, poszukiwany przez policję mężczyzna - informuje KPP w Wałczu.

Informację telefoniczną o prawdopodobnym zamknięciu mężczyzny w kinie, dyżurny jednostki otrzymał krótko po północy. Zdarzenie miało miejsce, w kinie „Tęcza” w Wałczu. Jak się okazało 23 latek wybrał się do kina ze swoją znajomą. Pod koniec seansu młody wałczanin samotnie opuścił salę kinową. 

Po zakończonym filmie wszyscy zaczęli wychodzić z kina, w tym znajoma 23 latka, która nie napotkała po drodze chłopaka. Kiedy nie wracał, postanowiła powiadomić policję o prawdopodobnym zamknięciu chłopaka w kinie.

Przybyły na miejsce patrol zauważył stojącego za szklanymi drzwiami kina „zaginionego”, który okazał się być poszukiwanym celem odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa karno skarbowe. Na widok funkcjonariuszy od razu wspomniał o wypisaniu protokołu zatrzymania. Mężczyzna został zatrzymany.

(źródło: KPP Wałcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone