Zamknij
REKLAMA

Areszt dla 34-latka z Więcborka za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków

18:05, 07.12.2018 | źródło: KWP Bydgoszcz
REKLAMA
Skomentuj
Areszt dla 34-latka z Więcborka za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków - fot. KPP Sępólno Krajeńskie

Kryminalni z KWP Bydgoszczy i Sępólna Krajeńskiego zatrzymali 34-latka podejrzanego o handel oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna decyzją sądu trafił tymczasowo za kraty na 3 miesiące. W świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności - informuje mł. asp. Małgorzata Warsińska z KPP w Sępólnie Krajeńskim.

We wtorek (4.12.18) policjanci Wydziału Kryminalnego z KWP w Bydgoszczy oraz Sępólna Krajeńskiego, na podstawie posiadanych informacji, zatrzymali 34-letniego mieszkańca Więcborka, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Podczas przeprowadzonych działań kryminalni, w jego plecaku, który miał przy sobie, ujawnili ponad 100 g amfetaminy. W trakcie przeszukania posesji, gdzie zastano mężczyznę, policyjni śledczy zabezpieczyli ponadto około 500 g amfetaminy, 200 g nieustalonej białej substancji, kilka tabletek extazy oraz kilkadziesiąt opakowań różnego rodzaju anabolików. Dzięki działaniom policjantów zabezpieczone narkotyki trafiły do laboratorium, a nie na rynek.

Na podstawie zgromadzonych materiałów mężczyzna usłyszał już zarzut handlu narkotykami oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mieszkaniec Więcborka decyzją Sądu Rejonowego w Tucholi został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Przypomnijmy: kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji, podlega karze pozbawienia wolności do lat 10. Ta sama kara grozi za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

(źródło: KWP Bydgoszcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone