Zamknij
REKLAMA

Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na DK-22 (FOTO)

15:21, 18.01.2019 | źródło: KP PSP Złotów
REKLAMA
Skomentuj
Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na DK-22 - fot. KP PSP Złotów

18 stycznia 2019 r. o godz. 8:36 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem samochodu ciężarowego na drodze krajowej nr 22 w okolicach m. Trzebieszki. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano najbliższe jednostki ochotniczych straży pożarnych oraz zastępy ze złotowskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej w tym grupę operacyjną. Po dojeździe potwierdzono zdarzenie z udziałem pojazdu ciężarowego, którego naczepa znajdowała się częściowo w przydrożnym rowie a ładunek papieru w ryzach zsunął się z przyczepy transportowej – droga krajowa została zablokowana. 

Działania jednostek straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy pojazdu, który następnie został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego, dalsze czynności polegały na zabezpieczeniu działań służb Pomocy Drogowej, która przy wykorzystaniu sprzętu specjalistycznego odholowała uszkodzony zestaw drogowy z miejsca akcji w wyznaczone miejsce.

Łącznie w trwających blisko trzy godziny działaniach ratowniczych zaangażowanych było 18 strażaków z KP PSP Złotów, OSP Szwecja, OSP Jastrowie wspartych służbami Policji, Ratownictwa Medycznego, Pomocy Drogowej oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

REKLAMA
(źródło: KP PSP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone