Zamknij

Wypadek dwóch pojazdów osobowych na wysokości Barankowa

22:33, 03.02.2019 | źródło: KP PSP Złotów
REKLAMA
Skomentuj
Wypadek dwóch pojazdów osobowych na wysokości Barankowa - fot. KP PSP Złotów

Zgłoszenie zdarzenia wpłynęło do Stanowiska Kierowania PSP w Złotowie kilka minut przed godziną 16:30. Dotyczyło ono wypadku dwóch pojazdów osobowych z czego w jednym z rozbitych pojazdów pozostawała jedna osoba - informuje KP PSP w Złotowie. 

W chwili dojazdu jednostek straży na miejscu zdarzenia obecny był już Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielał pomocy uczestnikom zdarzenia. Jeden z pojazdów znajdował się w rowie, drugi na pasie jezdni w kierunku Złotowa. W pierwszym z pojazdów znajdował się kierowca, który nie był w stanie samodzielnie go opuścić. Podróżujący z drugiego pojazdu opuścili go samodzielnie i przebywali poza jezdnią na pobliskim polu. 

Przybyłe służby zabezpieczyły miejsce zdarzenia, następnie wstrzymano ruch na drodze i przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do poszkodowanego znajdującego się w pojeździe. Następnie ewakuowano go z pojazdu na deskę ortopedyczną celem dalszego zaopatrzenia przez obecne na miejscu Zespoły Ratownictwa Medycznego. 

W celach realizowanych czynności dochodzeniowych przez Policję wykonano oświetlenie całego terenu prowadzonej akcji. Usunięto zalegające na jezdni płyny eksploatacyjne. Po zabraniu wraku pojazdu z drogi przywrócono ruch na danym odcinku.

(źródło: KP PSP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

JoannaRJoannaR

0 0

Osobę poszkodowaną lub jej rodzinę proszę o kontakt mam ważną informację do przekazania
tel. 693-723-202 Pozdrawiam Joanna
17:34, 04.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone