Zamknij

Ukradli lampy oświetlające zabytkowe mury w Debrznie

14:48, 21.02.2019 | źródło: KWP Gdańsk
REKLAMA
Skomentuj
Ukradli lampy oświetlające zabytkowe mury w Debrznie - fot. KWP Gdańsk

Wczoraj policjanci z Debrzna zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież dwóch projektorów LED oświetlających zabytkowe mury w mieście. Funkcjonariusze pracujący w Debrznie sami zauważyli, że mury przestały być oświetlane, dotarli do właścicieli oświetlenia, a gdy okazało się, że zniknęły 2 lampy ustalili kto dokonał ich kradzieży i odzyskali urządzenia. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje KPP w Człuchowie.

Policjanci z Debrzna, którzy na co dzień patrolują miasto zauważyli, że w nocy zabytkowe mury miasta przestały być oświetlane, skontaktowali się ze stowarzyszeniem, które jest właścicielem oświetlenia i okazało się, że ktoś ukradł dwa projektory LED warte łącznie 5 tys. złotych. Wczoraj policjanci pracując nad sporawą wytypowali osoby, które mogły dokonać takiej kradzieży. Typowania okazały się trafne, funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 28 i 30 lat, mieszkańców gminy Debrzno, przeszukali należące do nich mieszkania i znaleźli skradzione lampy, po jednej u każdego z nich. 

W ten sam dzień obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży projektorów, obaj przyznali się do winy. Za takie przestępstwo grozi w Polsce kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KWP Gdańsk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

Człowiek prawdy Człowiek prawdy

5 2

Sami wytypowali? ha ha ha ,jełopy chowają się żeby komuś mandat wlepić ,a mówią że patrolują miasto. 15:17, 21.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PrawdaPrawda

6 3

Pan Daniel J. Policjant z Debrzna widziany był nie raz pijany jak bela a następnego dnia jeździł radiowozem na służbie. Prześladuje tych których nie lubi lub mu kanapki w szkole zabierali. 18:13, 21.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PrawdaPrawda

1 1

Ciekawe ile dostaną pewnie tylko odrobke i do zapłaty nic więcej 23:05, 22.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone