Zamknij
REKLAMA

Koronowo: Nieuczciwy i agresywny klient odpowie przed sądem

14:57, 20.04.2019 | źródło: KMP w Bydgoszczy
REKLAMA
Skomentuj
Koronowo: Nieuczciwy i agresywny klient odpowie przed sądem - fot. Pixabay

Z poniesieniem kary do 5 lat pozbawienia wolności musi liczyć się mężczyzna, który wczoraj (18.04.2019) „robił zakupy” w sklepie w gminie Koronowo. Z początku zakupy przebiegające jak każde inne skończyły się zarzutami dotyczącymi kradzieży rozbójniczej - informuje podkom. Lidia Kowalska z KMP w Bydgoszczy.

Przychodzi klient do sklepu i zwraca się do ekspedientki: „Poproszę butelkę wódki, dwa piwa, colę”. Jednak finał transakcji był inny od oczekiwanego. Kiedy ekspedientka podała towar i spakowała do reklamówki to usłyszała, że jest to kradzież i nie otrzyma zapłaty. Nieuczciwy klient opuścił sklep, a zszokowana kobieta wybiegła za nim chcąc odzyskać skradziony towar. Wówczas mężczyzna ją poszarpał i podrapał, jednocześnie grożąc, że jej coś zrobi jeśli ta go nie puści. Kiedy reklamówka z zakupami się rozerwała, a butelki upadając na ziemię się zbiły, nieuczciwy klient uciekł.

Do zdarzenia wyglądającego jak z filmu doszło wczoraj (18.04.2019) około godz. 16:40 w jednym ze sklepów w gminie Koronowo. O zajściu zostali powiadomieni policjanci z komisariatu w Koronowie. Patrol natychmiast pojechał pod skazany adres. Uzyskując, od ekspedientki oraz świadków będących przed sklepem, rysopis sprawcy funkcjonariusze opatrolowali pobliski teren, by zatrzymać napastnika. Chwilę później okazało się, że mężczyzna ukrył się na polu przy drodze do sąsiedniej miejscowości.

44-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań. Dzisiaj (19.04.2019) prokurator zdecydował o postawieniu mu zarzutu dotyczącego kradzieży rozbójniczej jako czynu mniejszej wagi, co wiąże się z niższym wymiarem kary- do 5 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KMP w Bydgoszczy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone