Zamknij
REKLAMA

Podsumowanie działań Bezpieczny Weekend- Wielkanocny

10:14, 23.04.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Podsumowanie działań Bezpieczny Weekend- Wielkanocny

W czasie trwania Świąt Wielkanocnych na drogach powiatu nakielskiego prowadzona była policyjna akcja „Bezpieczny Weekend – Wielkanoc 2019″. Nad bezpieczeństwem wszystkich użytkowników dróg podczas długiego weekendu czuwało 133 funkcjonariuszy wspieranych przez Straż Miejską z Mroczy.

„Bezpieczny Weekend” rozpoczął się w piątek 19 kwietnia br., a zakończył wczoraj (22.04.19) o 22:00. Nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu nakielskiego czuwało 133 policjantów, w tym 48 mundurowych z „drogówki” oraz 4 Strażników Miejskich z Mroczy.

Mundurowi podczas trwania działań zwracali uwagę  na stan trzeźwości kierujących, korzystanie z pasów bezpieczeństwa oraz  niestosowania się do znaków drogowych w szczególności tych dotyczących ograniczeń prędkości.

„Bezpieczny Weekend – Wielkanoc 2019” na terenie powiatu nakielskiego uznać można za spokojny i bezpieczny. Na drogach powiatu podczas trwania akcji nie odnotowano żadnego wypadku drogowego. Zgłoszonych zostało 9 kolizji, których uczestnicy nie odnieśli poważniejszych obrażeń.  

podkom. Justyna Andrzejewska  - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią 

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone