Zamknij
REKLAMA

Ciężka noga nie popłaca

14:36, 23.04.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
Ciężka noga nie popłaca

Kolejnemu kierowcy na okres trzech miesięcy sępoleńska drogówka zatrzymała prawo jazdy. 32-letni Gnieźnianin w terenie zabudowanym pędził o 83 km/h za szybko. Za „ciężką” nogę mężczyzna dostał mandat i 10 punktów karnych.

W niedzielę (21.04.2019) z rana policjanci z sępoleńskiej drogówki na ul. Koronowskiej w Sępólnie Krajeńskim sprawdzali prędkość przejeżdżających przez teren zabudowany pojazdów. Około godziny 8:30 zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volvo pędzącego „na 50-ce” dużo ponad sto kilometrów na godzinę. Kierowcą okazał się 32-latek z Gniezna. Jadąc volvo c30 przekroczył dozwoloną prędkość o 83 km/h, za co został ukarany 500 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi. Ponadto zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali jego prawo jazdy, które trafi do organu wydającego dokument.

Autor: mł.asp. Małgorzata Warsińska - KPP Sępólno Krajeńskie

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone