Zamknij
REKLAMA

20-latek wpadł z narkotykami podczas legitymowania

14:45, 23.04.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
20-latek wpadł z narkotykami podczas legitymowania

Policjanci Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego sępoleńskiej komendy zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu, który posiadał przy sobie śladowe ilości marihuany. Z narkotykami wpadł podczas legitymowania. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Funkcjonariusze patrolujący w Niedzielę Wielkanocną ulicę Leśną w Sępolnie Krajeńskim tuż przed północą zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić jego personalia. W trakcie kontroli 20-letniego mieszkańca gminy mundurowi w jego odzieży ujawnili woreczek foliowy ze śladową ilością suszu roślinnego. Młody mężczyzna przyznał, że jest to marihuana. Śledczy zabezpieczyli narkotyki, a ich właściciel został zatrzymany do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. Teraz za posiadanie śladowej ilości środków odurzających może mu grozić kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Autor: mł.asp. Małgorzata Warsińska - KPP Sępólno Krajeńskie

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone