Zamknij
REKLAMA

Drzewo powalone przez wiatr spadło na jadącego busa

17:30, 24.04.2019 | źródło: KPP Człuchów
REKLAMA
Skomentuj
Drzewo powalone przez wiatr spadło na jadącego busa - fot. KPP Człuchów

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na trasie Przechlewo - Rzeczenica, gdzie na busa przewożącego osoby niepełnosprawne spadło drzewo powalone przez silny wiatr. 32-letni kierowca z urazem głowy został zabrany do szpitala - informuje KPP w Człuchowie.

Wczoraj policjanci z Człuchowa pracowali przy wypadku, do którego doszło o godzinie 19.20 na trasie Przechlewo - Rzeczenica, gdzie tuż za Przechlewem na prostym odcinku drogi na przejeżdżającego busa spadło drzewo powalone przez silny wiatr. Drzewo spadło na kabinę kierowcy raniąc go w głowę, pozostałym trzem pasażerom nic się nie stało. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przeprowadzili oględziny. Podczas usuwania drzewa z drogi funkcjonariusze kierowali ruchem.

Wczoraj na drogach panowały bardzo trudne warunki, wiał bardzo silny wiatr, a unoszący się w powietrzu piach i kurz powodował ograniczenia widoczności na drodze. Funkcjonariusze apelują, aby w takich okolicznościach dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych i zwracając szczególną uwagę na mogące spadać na jezdnię połamane gałęzie.

(źródło: KPP Człuchów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone