Zamknij
REKLAMA

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

14:10, 19.07.2019 | E.S
Skomentuj Rozpoznajesz tego mężczyznę? - fot. KMP Bydgoszcz
REKLAMA

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie rozboju. Zdarzenie miało miejsce 25 czerwca 2019 roku około godziny 1:33 przy ulicy Podwale na schodach przed wejściem do Hali Targowej. Tam sprawca uderzył pokrzywdzoną w twarz i wyrwał jej z rąk telefon komórkowy wraz z znajdującym się w etui banknotem. Mężczyzna w wieku około 28-30 lat uciekł w kierunku Placu Kościeleckich.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Informację można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem 691-393-190, a także całodobowo pod numerami 52-525-52-69 lub 112.

Autor: kom. Przemysław Słomski - KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

   

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz