Zamknij

Dzielnicowy z Mroczy zatrzymał poszukiwanego

12:48, 12.08.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj
fot. Policja

46-letni mieszkaniec gminy Mrocza, pow. nakielski, trafił do zakładu karnego po tym, jak w jednym z mieszkań zatrzymał go dzielnicowy. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za jazdę po pijanemu.

Od lipca mroteccy mundurowi poszukiwali 46-letniego mieszkańca gminy, którego nakielski sąd polecił doprowadzić do zakładu karnego celem odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności za jazdę „na podwójnym gazie”. Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna powinien spędzić za kratami 169 dni. 

Z wcześniejszych informacji wynikało, że poszukiwany jest poza granicami kraju, a w minioną sobotę (10.08.19) mrotecki dzielnicowy ustalił, że mężczyzna przebywa w jednym z mieszkań na terenie gminy. 

Aby sprawdzić swoje ustalenia mundurowy zapukał pod ustalony adres, gdzie wylegitymował zastanego tam mężczyznę. Personalia 46-latka zostały sprawdzone w policyjnych systemach. Wtedy potwierdziło się, że mieszkaniec mroteckiej gminy powinien przebywać w zakładzie karnym. Tam też trafił po nocy spędzonej w policyjnym areszcie. 

Autor: podkom. Justyna Andrzejewska - KPP Nakło nad Notecią

REKLAMA
(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

!!

0 0

Zuch! 20:29, 12.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone