Zamknij
REKLAMA

Alarm odwołany. Osoba poszukiwana odnalazła się

17:09, 02.11.2019 | źródło: Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego
Skomentuj
fot. Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego
REKLAMA

Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że poszukiwana Ewa Adamiak została odnaleziona. BCZK dziękuje wszystkim za okazaną pomoc.

Treść poprzedniego komunikatu:

Komisariat Policji Bydgoszcz Szwederowo poszukuje Ewy Adamiak, która w dniu 31-10-2019 r. około godziny 9:00 wyszła z miejsca zamieszkania przy ul. Bielickiej w Bydgoszczy i do chwili obecnej do niego nie powróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną. 

Rysopis: wzrost 174 cm, sylwetka ubita, nie gruba, włosy rudo siwe do ramion, proste, twarz owalna, oczy zielone normalnie osadzone, uszy proste przylegające do głowy, nos mały prosty, brak widocznych ubytków w uzębieniu. 

Poszukiwana ubrana była w kurtkę 3/4 z kapturem koloru szaro metalicznego, spodnie jeansy jasno niebieskie z przetarciami na udach, zwężane do kostki, buty czarne kozaki za kostkę na obcasie (grubym koturnie). Ma przy sobie dowód osobisty, nie posiada telefonu komórkowego.

Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Szwederowo pod numerem telefonu 52-525-52-69 lub 112.

(źródło: Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

zaginieni przed latyzaginieni przed laty

0 0

Prosimy o kontakt z nami Rodzinę zaginionej
https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty/" 19:05, 02.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz