Zamknij
REKLAMA

Śmiertelny wypadek w powiecie złotowskim

15:23, 09.02.2020 | źródło: KP PSP Złotów
Skomentuj fot. KP PSP Złotów
REKLAMA

8 lutego, kilka minut przed godzina piętnastą, na stanowisko kierowania komendanta powiatowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej nr 188 pomiędzy miejscowościami Lipka – Zakrzewo. 

Na miejsce zadysponowano niezwłocznie najbliższe jednostki ochotniczych straży pożarnych oraz zastęp z jednostki ratowniczo-gaśniczej. Po dojeździe potwierdzono zdarzenie, samochód osobowy znajdował się po dachowaniu poza jezdnią, w pozycji na kołach a bezpośrednio pod pojazdem znajdował się nieprzytomny, poszkodowany kierowca. Niezwłocznie wykonano dostęp do mężczyzny m.in. z wykorzystaniem narzędzi hydraulicznych, ewakuowano i wdrożono medyczne działania ratunkowe, które następnie kontynuował przybyły zespół ratownictwa medycznego – na skutek odniesionych obrażeń potwierdzony został zgon kierującego. 

W działaniach uczestniczył zastęp JRG Złotów wraz z dowódcą jednostki ratowniczo-gaśniczej, jednostki OSP Lipka i OSP Zakrzewo. Czynności dochodzeniowe prowadziła Policja pod nadzorem prokuratora.

(źródło: KP PSP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

JAnJAn

2 0

Skoro był pod samochodem tzn., że nie miał zapiętych pasów. 15:30, 09.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz