Spedytor

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 15, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Dyspozycja flotą, pozyskiwanie i obsługa niemieckojęzycznych klientów, organizacja pracy kierowców pojazdów do 3,5 t. Organizacja zleceń transportowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 01.12.2018
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • umiejętność obsługi komputera
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
    • średnie ogólnokształcące
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziana znajomość pracy spedytora, biegła obsługa komputera, bardzo dobra znajomość j. niemieckiego. Mile widziana komunikatywność w j. angielskim, rosyjskim, ukraińskim.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PHENIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy. CV proszę kierować na adres: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Ekspozycja towarów, czynności porządkowe, obsługa klienta.
      StPr/18/1276
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Dyspozycja flotą, pozyskiwanie i obsługa niemieckojęzycznych klientów, organizacja pracy kierowców pojazdów do 3,5 t. Organizacja zleceń transportowych.
      StPr/18/1226
      wynagrodzenie od od 4 210 PLN

      Obsługa płatności bezpośrednich oraz mechanizmów PROW w zakresie przyjmowania, kontrolowania i rejestrowania wniosków.
      StPr/18/1227
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Organizowanie transportu samochodowego, własnych towartów na terenie kraju. Kontakt z klientem w sprawie dostaw oraz ścisła współpraca z działem handlowym.
      StPr/18/1198
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Przedstwiciel handlowy, prowadzenie sprzedaży wśród klientów - instytucji , indywidualne pozyskiwanie nowych kontrahentów, fakturowanie sprzedaży
      StPr/18/1194

      Pomoc w pracach spedycyjnych.
      StPr/18/1192