Zamknij

Magazynier/operator wózka widłowego.

Miejsce pracy: Tartaczna 15, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie towarów do magazynu, ich rozładowywanie z zachowaniem określonego systemu identyfikacji oraz kompletowanie i wydawanie towaru. Wykorzystywanie w pracy obsługi wózkiem widłowym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 07.01.2019
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • operator wózków widłowych
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie.
      Pracodawca: P.H.U.P. "Duet" J. Kucharska H. Kaszuba spółka jawna
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP, CV (skierowanie zostaje u pracodawcy)
      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: - prowadzenie ewidencji okresów podlegania ubezpieczeniu społecznemu rolników, prowadzenie rozliczeń z płatnikami składek: sporządzanie wezwań do zapłaty i upo
      StPr/19/0313
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki, obsługa wózka widłowego, prace magazynowe
      StPr/19/0045

      - przygotowanie dokumentacji do archiwum, - porządkowanie i segregowanie dokumentacji - obsługa systemów informatycznych - obsługa urządzeń biurowych - przygotowanie wezwań do podatników w celu uzupe
      StPr/19/0046
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną,obsługa beneficjentów, segregowanie dokumentów, przygotowywanie korespondecji - wprowadzenie karty ewidencji czasu pracy dla pracowników - rozliczanie nadgodz
      StPr/19/0051

      StPr/19/0052

      Wyszukiwanie możliwości uzyskania dostacji na sprawy związane z ochroną środowiska. Pisanie wniosków.
      StPr/19/0053
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną,obsługa beneficjentów, segregowanie dokumentów, przygotowywanie korespondecji wychodzącej
      StPr/19/0043

      Sprzedaż (obsługa klienta).
      StPr/19/0041

      Sprzedawanie art. grzewczych i wod. kan.
      StPr/18/1289

      Przyjmowanie towarów do magazynu, ich rozładowywanie z zachowaniem określonego systemu identyfikacji oraz kompletowanie i wydawanie towaru. Wykorzystywanie w pracy obsługi wózkiem widłowym.
      StPr/18/1285
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN