Zamknij

Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Stanisława Wyspiańskiego 1, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace związane z budownictwem ogólnym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 15.03.2019
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Pomocniczy robotnik budowlany
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • podstawowe
    • zasadnicze zawodowe
    • brak lub niepełne podstawowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Zakład Usługowy Murarstwo Mirosław Borowicz
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy
      1/ Analizowanie rynku, 2/ Sprawdzanie produktów branżowych, 3/ Obsługa klienta, 4/ Reprezentowanie firmy.
      StPr/19/0278
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      1/ Prowadzenie sklepu, 2/ Zamawianie towaru, 3/ Obsługa komputera, 4/ Obsługa klientów bezpośrednia.
      StPr/19/0280
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      Dyspozycja flotą, pozyskiwanie i obsługa niemieckojęzycznych klientów, organizacja pracy kierowców pojazdów do 3,5 t. Organizacja zleceń transportowych.
      StPr/19/0275
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      Zapewnia obsługę płatników składek w ramach e-Składki oraz pozostałych informacji związanych z prowadzeniem działalności oraz ubezpieczonych. Warunki pracy Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracoda
      StPr/19/1435
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Nakładanie gładzi gipsowych, zakładanie kafelek, montaż zabudowy kartonowo-gipsowej.
      StPr/19/0242
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków, sprzedaż.
      StPr/19/0228
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Prace związane z budownictwem ogólnym.
      StPr/19/0218

      Szycie tapicerki meblowej.
      StPr/19/0105

      Naprawa samochodów osobowych.
      StPr/19/0084
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN