Zamknij

Szwaczka

Miejsce pracy: Składowa 1/c, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Szycie poszyć na meble tapicerowane.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Duko Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy.
    prowadzenie sprzedaży wsród klientów indywidualnych i firm, pozyskiwanie nowych klientów,fakturowanie sprzedaży,
    StPr/19/0438
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Prace pomocnicze w kuchni.
    StPr/19/0419

    Prowadzenie spraw zaopatrzenia w KPP w Sępólnie Kraj.
    StPr/19/0404
    wynagrodzenie od od 2 845 PLN

    Obsługa oraz programowanie tokarki wytaczarki pionowej.
    StPr/19/0407
    wynagrodzenie od 3 000 - 6 000 PLN

    Obsługa tokarki wytaczarki pionowej.
    StPr/19/0408

    - przygotowywanie dokumentacji do archiwum - porzadkowanie i segregowanie dokumentacji - obsługa systemów informatycznych - wydawanie podatnikom przygotowanych zaświadczeń - przyjmowanie formularzy,
    StPr/19/0411
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Kierowanie samochodem dostawczym. Pilnowanie i dbanie o dokumenty. Dbanie o stan pojazdu.
    StPr/19/0397
    wynagrodzenie od od 2 843 PLN

    Szycie poszyć na meble tapicerowane.
    StPr/19/0303
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    1/ Prowadzenie sklepu, 2/ Zamawianie towaru, 3/ Obsługa komputera, 4/ Obsługa klientów bezpośrednia.
    StPr/19/0280
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

    Nakładanie gładzi gipsowych, zakładanie kafelek, montaż zabudowy kartonowo-gipsowej.
    StPr/19/0242
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN