Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 15, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Pomoc w pracach gospodarczo-porządkowych, dbałość o estetykę i ład na terenie firmy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PHENIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy, CV
    przekazania dokumentów:
    Prowadzenie spraw zaopatrzenia w KPP w Sępólnie Kraj.
    StPr/19/0486
    wynagrodzenie od od 2 845 PLN

    Pomoc w zakresie prac biurowo-kadrowo-księgowych.
    StPr/19/0470
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Pomoc w pracach gospodarczo-porządkowych, dbałość o estetykę i ład na terenie firmy.
    StPr/19/0471

    prace budowlane
    StPr/19/0474

    Szycie tapicerki meblowej.
    StPr/19/0460

    Transport towarów sklepowych.
    StPr/19/0461
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Obsługa klienta w zakresie sprzedaży (osobista,telefoniczna i mailowa),prowadzenie dokumentacji magazynowej i sprzedażowej (wypisywanie dokumentów wydania WZ, fakturowanie), tworzenie i przedstawienie
    StPr/19/0466
    wynagrodzenie od 2 500 - 2 700 PLN

    Praca na dziale artykułów dekoracyjnych i firan.
    StPr/19/0451
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Praca na dziale łazienek i hydrauliki.
    StPr/19/0452
    wynagrodzenie od od 2 550 PLN

    prowadzenie sprzedaży wsród klientów indywidualnych i firm, pozyskiwanie nowych klientów,fakturowanie sprzedaży,
    StPr/19/0438