Ślusarz

Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - szlifowanie elementów - wiercenie - wybijanie otworów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.12.2020
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Numer telefonu: 523881352
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    przekazania dokumentów:
    Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza
    StPr/20/0689
    wynagrodzenie od od 2 949 PLN

    Zamiatanie, mycie podłóg i innych powierzchni, odkurzanie.
    StPr/20/0683
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    - rejestracja medyczna - prace biurowe
    StPr/20/0670
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Fizjoterapeuta - rehabilitant
    StPr/20/0672

    - szlifowanie elementów - wiercenie - wybijanie otworów
    StPr/20/0673

    Pomoc przy naprawie pojazdów do 3,5 t i powyżej . Pomoc przy wymianie opon.
    StPr/20/0660

    Prace budowlane przy wznoszeniu konstrukcji obiektów budowlanych.
    StPr/20/0656
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

    Stylizacja rzęs, brwi
    StPr/20/0568

    Prace ogólnobudowlane.
    StPr/20/0537
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN