Spedytor

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 15, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Organizacja transportu. Kontrola procesu transportowego. Pozyskiwanie nowych klientów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 15.11.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na stanowisku spedytora w transporcie międzynarodowym. Mile widziana umiejętność obsługi programu SPEED.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PHENIX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Prace stolarskie, przygotowywanie procesu związanego z wytworzeniem wyrobu i z montażem.
      StPr/20/0752
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      sprzedaż ryb
      StPr/20/0747
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Naprawa pojazdów samochodowych.
      StPr/20/0745

      POMOC PRZY PRZYGOTOWYWANIU ZAMÓWIEŃ DLA KLIENTÓW SKLEPU, POSZUKIWANIE KONTRAHENTÓW NA TERENIE CHIN I POLSKI. poszukiwanie ofert handlowych za pomocą stron internetowych w języku chińsim
      StPr/20/0737

      Zszywanie elementów odzieży, szycie mankietów, kołnierzy.
      StPr/20/0722

      Organizacja transportu. Kontrola procesu transportowego. Pozyskiwanie nowych klientów.
      StPr/20/0717

      Zarządzanie całością floty samochodowej. Planowanie i organizacja transportu. Optymalizacja kosztów.
      StPr/20/0714
      wynagrodzenie od od 10 000 PLN

      Kierowanie samochodem dostawczym, dopilnowanie dokumentacji transportowej, dbanie o stan pojazdu.
      StPr/20/0698

      Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza
      StPr/20/0689
      wynagrodzenie od od 2 949 PLN

      Zamiatanie, mycie podłóg i innych powierzchni, odkurzanie.
      StPr/20/0683
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN