Stażysta

Miejsce pracy: Sienkiewicza 54, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: 1. Bezpośredni udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych; 2. Utrzymanie powierzonego sprzętu oraz odzieży specjalnej i przedmiotów wyposażenia osobistego w czystości i pełnej sprawności technicznej; 3. Wykonywanie napraw i konserwacji sprzętu (niewymagających interwencji serwisu) będącego na wyposażeniu jednostki; 4. Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i ćwiczeniach doskonalących; 5. Udział we wszystkich pracach gospodarczych na terenie KP PSP w Sępólnie Kraj.; 6. Pełna znajomość danych taktyczno-technicznych sprzętu oraz środków będących na wyposażeniu jednostki; 7. Ciągłe i systematyczne pogłębianie wiedzy zawodowej i utrzymanie wysokiej sprawności fizycznej; 8. Sumienne wykonywanie rozkazów i poleceń wydawanych przez przełożonych z zachowaniem zasad BHP; 9. Pozostawanie w stałej dyspozycyjności do działań ratowniczo gaśniczych i pełnienie wyznaczonych służb; 10. Przestrzeganie regulaminu służby wewnętrznej, ceremoniału pożarniczego oraz godzinowego toku służby; 11. Wykonywanie innych czynności wynikających z art. 1, ust. 2 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 roku o Państwowej Straży Pożarnej (Dz. U. z 2021 roku, poz. 1940 ze zmianami).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C
      Pracodawca: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Sienkiewicza 54, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-po
      Osoba do kontaktu: Anna Siekierka
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Pełne ogłoszenie na stronie: https://www.gov.pl/web/kppsp-sepolno-krajenskie/nabor-do-sluzby-przygotowawczej-na-stanowisko-stazysta-docelowo-starszy-ratownik--kierowca Termin składania dokumentów do 20.04.2022 r.
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: od 06.04.2022 r.
      sprzedaż produktów cukierniczych
      StPr/22/0368
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      StPr/22/0343
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      StPr/22/0341

      Montaż konstrukcji dachowych.
      StPr/22/0296
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      Prace magazynowe obsługa urządzeń do przepakowywania produktów - pracodawca zapewnia szkolenie i potrzebne kursy
      StPr/22/0270
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      1. Bezpośredni udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych; 2. Utrzymanie powierzonego sprzętu oraz odzieży specjalnej i przedmiotów wyposażenia osobistego w czystości i pełnej sprawności technicznej; 3. Wykonywanie napraw i konserwacji sprzętu (niewymagających interwencji serwisu) będącego na wyposażeniu jednostki; 4. Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i ćwiczeniach doskonalących; 5. Udział we wszystkich pracach gospodarczych na terenie KP PSP w Sępólnie Kraj.; 6. Pełna znajomość danych taktyczno-technicznych sprzętu oraz środków będących na wyposażeniu jednostki; 7. Ciągłe i systematyczne pogłębianie wiedzy zawodowej i utrzymanie wysokiej sprawności fizycznej; 8. Sumienne wykonywanie rozkazów i poleceń wydawanych przez przełożonych z zachowaniem zasad BHP; 9. Pozostawanie w stałej dyspozycyjności do działań ratowniczo gaśniczych i pełnienie wyznaczonych służb; 10. Przestrzeganie regulaminu służby wewnętrznej, ceremoniału pożarniczego oraz godzinowego toku służby; 11. Wykonywanie innych czynności wynikających z art. 1, ust. 2 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 roku o Państwowej Straży Pożarnej (Dz. U. z 2021 roku, poz. 1940 ze zmianami).
      StPr/22/0253
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      Wynikający z zadań policji.
      StPr/22/0186
      wynagrodzenie od od 4 900 PLN