Zamknij
REKLAMA

Twój wymarzony dom z drewna

08:44, 28.04.2020 | materiały partnera

W dzisiejszych czasach coraz ciężej jest odnaleźć spokój oraz harmonię. Każdy dzień stawia nam kolejne wyzwania, przyśpieszając tempa, przez co nie trudno złapać kontakt z otaczającym nas światem. A kto nie marzy o drewnianym domku wśród urokliwych lasów, łąk i jezior? O porannej kawie pitej na świeżym powietrzu? Te marzenia są bliżej niż Ci się wydaje. Wszystko to zapewnia Eko Architektura sp. z o.o., nowoczesna firma realizująca pomysły z drewnianej architektury, której dyrektorem jest Przemysław Balcewicz.

  • Priorytetem jest zadowolenie klienta, jednak co sprawia, że tak wiele osób decyduje się właśnie na Pana firmę?

Łączymy wysoką jakość z konkurencyjną ceną. Mamy bardzo szeroką gamę ofert, które potrafią zaspokoić nawet najbardziej wymagającego klienta. Domki ogrodowe, letniskowe, sauny (łaźnie), domy całoroczne (ocieplone) z podwójnej ściany, domki narzędziowe, altany, garaże czy wiaty samochodowe. Stawiamy na ekologię i dlatego właśnie tworzymy również domy energooszczędne klasy A i A+. Nie ograniczamy się tylko do naszych pomysłów, jeżeli klient ma własną wizję, staramy się w jak największym stopniu odwzorować ją w realnym świecie. Montaż trwa stosunkowo krótko i nie jest kosztowny.

  • Ile trwa montaż i jaka jest jego cena?

To wszystko zależy od wielkości wybranego modelu. Montaż konstrukcji o powierzchni do 7m² trwa 1 dzień, do 20m² 2 dni, natomiast do 45m² 4 dni, a do 90 m² 14 dni. Jesteśmy w stanie wykonać montaż większej powierzchni, jednak prosimy wtedy o bezpośredni kontakt z naszymi handlowcami, którzy udzielą wszelkich niezbędnych informacji. Cena również jest zależna od wielkości i obliczana jest oddzielnie dla każdego modelu.

  • Czym różnią się modele domów?

Nasze domy z drewna różnią się swoimi właściwościami. Każdy ma swój specjalny wygląd architektoniczny. Modele różnią się zawartością zestawów. Mogą występować ściany o grubości 34 mm, 44 mm, 58 mm, pojedyncze oraz dwuścienne, które różnią się zastosowanym ociepleniem. W trosce o komfort naszych klientów oferujemy zestawy ocieplenia do ścian, dachu i podłóg. Proponowane przez nas domy z drewna mają różne dachy: jednospadowe, dwuspadowe i czterospadowe. Różnica jest również w ilości oraz designie okien i drzwi. Istnieje też oferta różnych wariantów fundamentów.

  • W jaki sposób są budowane domy z drewna Eko Architektura sp. z o.o.?

Każdy nasz produkt jest wyposażony w szczegółową instrukcję, jak krok po kroku stworzyć swój domek marzeń. W zależności od projektu oraz wielkości modelu, montaż mogą wykonywać 1-2 osoby. Konstrukcje drewniane nie są ciężkie, można zatem je przenieść w konkretne miejsce własnoręcznie i nie wymagają zastosowania drogiej techniki budowlanej. Każdy element posiada własną etykietę z opisem i jest od razu gotowy do montażu, więc nie ma konieczności dodatkowego ich wykończenia. Po dokładnym przeglądzie projektu oraz określeniu kierunków świata na przygotowanym wcześniej terenie dokonuje się montażu fundamentu. Bardzo ważne aby jego wymiary były zgodne ze wskazanymi w instrukcji, a przekątne równe, ponieważ niepoprawnie wykonany fundament zaburzy kształt budynku. Po otrzymaniu wszystkich elementów konstrukcji, należy w jak najszybszym czasie je złożyć. Drewno jest materiałem budowlanych reagującym na zmienne warunki pogodowe, dlatego wychodząc na przeciw państwa obawom uwzględniliśmy to przy projekcie naszych domków. Wszelkie czynniki atmosferyczne nie wpływają na końcowy efekt budynku. Dodatkowo kompletujemy materiały uszczelniające oraz elementy mocujące.

Połączenie tradycji z wieloletnim doświadczeniem stanowi podstawę sukcesu firmy Eko Architektura, a profesjonalna obsługa, gwarancja najwyższej jakości oraz łatwość montażu pozwala określić ją jako wiodącego producenta nowoczesnych budowli drewnianych.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop