Zamknij

Podróżuj do 45 km bez przerwy

14:30, 26.08.2020 | materiał partnera
Podróżuj do 45 km bez przerwy - fot. Marek Rucinski, nadesłane przez partnera

Podróżowanie hulajnogą elektryczną jest niezwykle tanie, ekologiczne i swobodne. Ponadto niektóre modele mają bardzo duży zasięg, który pozwala na długie podróże bez przerw na ładowanie pojazdu.

Jeśli hulajnoga, której szukasz ma być przeznaczona na pokonywanie dłuższych dystansów lub po prostu nie chcesz jej zbyt często ładować to wybierz hulajnogę, z którą przemierzysz do 45 km bez przerwy.

Blaupunkt ESC910

Blaupunkt ESC910 to hulajnoga, z którą na jednym ładowaniu pokonasz 40-kilometrowy dystans. Pojazd rozpędza się do 25 km/h, a czas ładowania baterii to około 5 godzin. Model ten został wyposażony w silnik o mocy 350W oraz akumulator o pojemności 10 Ah. Prędkość maksymalną możemy ograniczyć wybierając jeden z trzech dostępnych trybów.

Komfortowe użytkowanie

Jazda na hulajnodze Blaupunkt ESC910 to przyjemność i komfort jakiego do tej pory nie doświadczyłeś. 10- calowe opony sprawiają, że jazda po nierównościach staje się płynna i pozbawiona wszelkich wstrząsów. Hulajnogę można w szybki i łatwy sposób złożyć. Bezpieczeństwo zapewniają aż trzy hamulce: tarczowy, nożny oraz elektryczny z e-ABS. Przednia i tylna lampa LED oświetlają drogę po zmroku.

Kugoo M4

Kugoo M4 to pojazd, którym pokonamy trasę 45 km z prędkością równą 45 km/h. Tak dobre osiągi są możliwe dzięki silnikowi o mocy 500W oraz akumulatorowi o pojemności 11 Ah. Do pełnego naładowania baterii potrzeba od 5 do 6 godzin. Kugoo M4 posiada trzy tryby, dzięki którym możemy ustawić maksymalną prędkość na poziomie 15, 30 lub 45 km/h.

Pojazd miejsko-terenowy

Kugoo M4 to pojazd miejsko-terenowy. Tytuł ten zawdzięcza swoim doskonałym parametrom oraz przemyślanej konstrukcji. 10-calowe opony doskonale poradzą sobie z nierównym terenem oraz przeszkodami napotkanymi na drodze. Podwójny system hamulców tarczowych gwarantuje szybkie wytracanie prędkości i pewne zatrzymanie hulajnogi. Na przodzie pojazdu zostało umieszczone białe światło LED, a z tyłu czerwone. To połączenie zapewnia dobrą widoczność drogi jak i samego użytkownika. Na kierownicy został zamontowany wyświetlacz LCD, który informuje nas o aktualnej prędkości, poziomie naładowania baterii czy przebiegu. Ponadto hulajnoga została wyposażona w przemyślany system składania, dzięki któremy oprócz kierownicy możemy złozyć także rączki kierownicy.

Techlife X6

Pojemność baterii hulajnogi Techlife X6 pozwala na podróżowanie do 45 km bez przerwy. Przy takim dystansie pojazd może rozpędzić się do nawet 47 km/h. Techlife X6 został wyposażony w silnik o mocy 600W oraz akumulator o pojemności 13 Ah. Czas ładowania baterii wynosi wyłącznie 5 godzin. Za pomocą tempomatu możemy ustawić stałą prędkość z jaką będzie poruszać się urządzenie.

Doskonały design

Hulajnoga Techlife X6 to hulajnoga, która wyróżnia się na tle konkurencji. Z boku podestu zostały zamontowane kolorowe diody, które wyróżniają pojazd wśród tłumu. Lecz design to nie wszystko! Producent zadbał o bezpieczeństwo - wyposażył hulajnogę w amortyzatory oraz dwa mocne hamulce, które skutecznie wyhamowują pojazd. Oprócz oświetlenia w postaci diod, na przodzie zostało zamontowane oświetlenie LED. Natomiast na  kierownicy znajduje się wyświetlacz LCD, który wyświetla informacje na temat aktualnej prędkości, przebiegu czy poziomie naładowania baterii. Dzięki niemu możemy także wybrać jeden z trzech trybów jazdy: ekonomiczny, normalny lub sportowy.

Podsumowanie - podróżuj do 45 km bez przerwy

Podróże małe i duże sprawiają wiele szczęścia i radości. Jednak dłuższe podróżowanie to większa satysfakcja i więcej czasu spędzonego na świeżym powietrzu. Modelami, które doskonale sprawdzą się na długie dystanse są: Blaupunkt ESC910, Kugoo M4 oraz Techlife X6.

Artykuł powstał we współpracy z Portalem Hulajnogi-ranking.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA