Zamknij

Solven – opinie klientów. Czy warto skorzystać?

09:03, 06.11.2021 | .
fot. partnera

Firmy pożyczkowe cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów indywidualnych. Większość z nas kojarzy popularne instytucje takie jak: Provident, Bocian czy Skok Stefczyka, dzisiaj jednak zapoznamy się z opiniami o firmie Solven. Przyjrzymy się, co ma do zaoferowania dla swoich klientów i czy warto skorzystać z jej usług.

Solven – czym się zajmuje?

Za nim przejdziemy do opinii osób, które skorzystały z usług firmy Solven przedstawimy, czym się zajmuje. Jest to firma pożyczkowa, która udziela tzw. chwilówek online. Oznacza to, że nie ma możliwości starania się o pożyczkę stacjonarnie. Wszystkie formalności dopełnia się przez Internet. Jak to bywa w przypadku szybkich pożyczek, firmę wyróżnia minimum formalności i natychmiastowa weryfikacja pożyczkobiorców.

Minimalna kwota pożyczki wynosi 500 zł natomiast maksymalna 8000 zł. Klienci muszą spłacić zadłużenie w ciągu następnych 30 dni. W pewnych przypadkach (za dodatkową opłatą) można ubiegać się o wydłużenie spłaty o kolejne 7 dni. Wniosek składa się online po założeniu konta na stronie internetowej. Podczas wybierania kwoty pożyczki na ekranie monitora lub telefonu od razu pojawią się całkowite koszty pożyczki, więcej szczegółów na temat warunków pożyczki znajdziecie tutaj: https://wiecejgotowki.pl/solven/

Jak dostać pożyczkę w Solven?

Warunki ubiegania się o pożyczkę są bardzo przejrzyste. Zdecydowana większość osób może ubiegać się o pieniądze, należy spełnić tylko pewne warunki:

  • Trzeba posiadać polskie obywatelstwo,
  • Mieć minimum 18 lat,
  • Mieć adres e-mail,
  • Mieć zdolność do wykonywania czynności prawnych,
  • Mieć numer telefonu i konto w banku.

Jeżeli zostaną spełnione wszystkie powyższe warunki, wystarczy wejść na stronę internetową firmy i złożyć wniosek o pożyczkę – trzeba wybrać kwotę zadłużenia i odpowiedzieć na kilka pytań. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji i weryfikacji tożsamości wystarczy poczekać na przelew.

Solven – opinie klientów

Firma pożyczkowa Solven rozpoczęła swoją działalność w 2016 roku. Od tego czasu cały czas prężnie się rozwija i zyskuje grono zadowolonych klientów. W Internecie można znaleźć całą masę opinii. Niestety bywają również zdania niepochlebne, jednak tego rodzaju komentarze są w dużej mierze udzielane od klientów, którzy nie wywiązali się z warunków umowy, w innym przypadku ciężko jest znaleźć osoby, które są niezadowolone z usług tej firmy. Obiektywne opinie o Solven znajdziecie tutaj: https://wiecej-gotowki.pl/solven-pozyczki-chwilowki-opinie-informacje-recenzja/

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%