Zamknij
REKLAMA

Top 5 najlepszych drukarek firmy Canon - zakupowe zestawienie

14:08, 25.11.2019 | materiał partnera
Skomentuj
Top 5 najlepszych drukarek firmy Canon - zakupowe zestawienie - fot. partnera

We wstępnym etapie rozwoju Canon zajmował się głównie aparatami fotograficznymi, a później również kamerą video. Wraz z rozwojem technologii wszedł on na rynek sprzętu komputerowego, którego nieodłącznym elementem są produkty biurowe. Obecnie, drukarki Canon są uważane za jedne z bardziej niezawodnych urządzeń, a tusze do drukarek za Canon to synonim ergonomii. Przedstawiamy ranking top 5 najlepszych drukarek firmy Canon.

Kompatybilny Canon Pixma MX475 

Wielofunkcyjne urządzenie idealne do domu lub małego biura. Z pomocą pozwalającej na łączność bezprzewodową WiFi drukarki szybko zeskanujesz wszelkie materiały, wyślesz faks i wydrukujesz dokumenty w formacie A4. Pixma MX475 wyposażona została w system AIR PRINT, dzięki któremu jest kompatybilna ze smartfonami i tabletem. Automatyczny pojemnik pomieści 30 arkuszy papieru, a ADF ułatwi kopiowanie wielostronicowe. Kaseta opcjonalna XL wydłuża czas między wymianami i sprawia, że tusz do drukarki Canon MX475 będzie mniejszym wydatkiem. Sprawdź Canon Pixma MX475 na stronie https://www.profibiuro.pl/canon-c-86_50.html.

Canon Selphy CP1300 najlepszy w podróży

Szybkie drukowanie, wysoka jakość, błyskawiczne przesyłanie – te cechy najlepiej oddają charakter stylowego urządzenia Canon. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi i kompaktowym wymiarom możesz zabrać ją w podróż i dosłownie wszędzie cieszyć się wydrukami w doskonałej rozdzielczości. Selphy CP1300 wyposażona została w duży ekran o przekątnej 8,1 cm oraz usługi Mopria i Apple AirPrint.

Oszczędzaj z Canon Pixma TS9150

Najdroższa drukarka w naszym zestawieniu. Podobnie jak tusze Canon Pixma TS9150 to niezwykle oszczędne urządzenie. Zbiorniki XL i XXL, opcja pozwalająca na dwustronne drukowanie i dwa podajniki na papier zwykły i fotograficzny to tylko niektóre funkcje, w które została wyposażona. Idealna dla wszystkich miłośników aparatów fotograficznych. Z pomocą urządzenia Canon wydrukujesz swoje zdjęcia na specjalistycznym papierze i wysokiej jakości.

Domowa drukarka Canon Pixma MX495

Urządzenie wielofunkcyjne produkcji Canona w przystępnej cenie. Posiada wszystkie niezbędne cechy domowej drukarki, a jej obsługa jest dodatkowo ułatwiona, dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej. Wtyczka PIXMA Cloud Link to bezpośredni dostęp do plików zapisanych w chmurze.  Całości dopełnia elegancki wygląd i przemyślany design.

CANON Pixma iP110 dla każdego 

Ostatnią drukarkę w naszym zestawieniu zmieścisz w swojej torbie podrożnej lub plecaku. Zapewniające jakość wydruków do 9600 dpi urządzenie bez przeszkód połączysz ze smartfonem lub laptopem przy użyciu sieci WiFi. Wygodnie i łatwy sposób wymienisz w niej tusze Canon. Inteligentna drukarka działa na podstawie Canon PRINT. Automatycznie uruchamia się po rozpoczęciu procesu drukowania.

REKLAMA
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone