Zamknij

REKLAMA
14:17, 20.11.2018
Wiele osób uważa, że płaci zbyt wysokie podatki. Zanim jednak przyjmiemy wskazaną w PIT wysokość zobowiązania podatkowego do zapłaty, warto sprawdzić czy nie da się jej legalnie obniżyć. Jednym ze sposobów na zmniejszenie wysokości należnego podatku, jest skorzystanie z tak zwanych ulg i zwolnień. Mogą z nich skorzystać konkretne osoby, na określonych przez ustawodawcę zasadach.
18:39, 08.11.2018
O ile obowiązek alimentacyjny względem dzieci jest oczywisty, to płacenie alimentów rodzicom albo rodzeństwu budzi wiele kontrowersji. W wielu przypadkach rozprawa kończy się na uchyleniu wniosku o płaceniu alimentów. Warto wiedzieć, czego można spodziewać się w takiej sytuacji oraz jakie możliwości ma osoba składająca pozew o alimenty oraz osoba, do której jest on kierowany.
18:43, 01.11.2018
Serwis iPhone był początkiem stworzenia sieci salonów, w których będziecie mogli w profesjonalny sposób naprawić swoje urządzenia z portfolio Apple. Tak, od teraz możecie skorzystać z usług jednego z 9 salonów, które są rozsiane po terytorium naszego kraju.
00:00, 30.10.2018
Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób najlepiej jest wezwać pomoc drogową, żeby się na pewno nie zawieść na jakości obsługi? Może jednak spróbować sobie odpowiedzieć również na pytanie, jaka to powinna by firma? Ponieważ rzeczywiście, nie każda ekipa, która jest nam w stanie zaproponować pomoc drogową, robi to na najwyższym poziomie.
13:48, 29.10.2018
Zegarek to bardzo szczególny element codziennych stylizacji. Pozwala nie tylko podkreślić wybrany outfit i doskonale go uzupełnić, ale także tworzy tożsamość noszącego. Prosty i nowoczesny, staroświecki i klasyczny, sportowy – jeden zegarek może znacząco odmienić wygląd. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni noszą dziś zegarki równie często, choć kiedyś był to raczej męski element biżuterii. Warto znać podstawowe zasady dobierania zegarka do swojej stylizacji tak, by była pełna i możliwie atrakcyjna.
10:00, 29.10.2018
Z każdym rokiem rośnie ranga inwestowania w metale szlachetne. Ta „ekskluzywna” forma lokaty kapitału cieszy się opinią stabilnej i bezpiecznej. Po drugiej stronie szali jest jednak stosunkowo długi czas zwrotu. Jak więc odpowiednio wyważyć korzyści i który kruszec wybrać, by osiągnąć największy zysk?
21:21, 25.10.2018
Nie masz pomysłu na bożonarodzeniowy prezent? To problem wielu osób. Mimo że w sklepach znajdziemy ogromną ilość propozycji na to, czym obdarować najbliższych, warto zdecydować się na podarunek, który będzie nawiązywał do obchodzonych Świąt. W ten sposób podkreślimy uroczystą atmosferę, jednocześnie sprawiając obdarowanemu prawdziwą przyjemność.
20:53, 25.10.2018
Na polskich rzekach od lat króluje kajak. Nikogo już nie dziwią te charakterystyczne łodzie, przepływające pod mostem. Nie znaczy to jednak, że jest to nasz jedyny wybór. Obecnie zyskuje u nas na popularności także kanadyjka.
19:41, 24.10.2018
Oświetlenie LED w obiektach przemysłowych staje się coraz popularniejszym sposobem na zmniejszenie kosztów związanych z zapewnieniem właściwej ilości światła w pomieszczeniach roboczych. Wymiana tradycyjnych żarówek na znacznie bardziej wytrzymałe i dłużej pracujące LED-y już od początku generuje zyski, eliminując konieczność częstej wymiany oświetlenia czy ciągłych prac konserwacyjnych. Czy jednak obniżenie zużycia energii elektrycznej można połączyć ze zwiększeniem natężenia światła? Czy tańsze w użytkowaniu LED-y mogą dostarczyć tak mocnego światła jak żarówki halogenowe? Sukces wielu firm pokazuje, że jest to jak najbardziej możliwe.
17:59, 19.10.2018
Tablety już kilka lat temu szturmem podbiły rynek elektroniczny na całym świecie. Prężny rozwój tego segmentu produktów, przystępna cena oraz wzrastająca funkcjonalność sprzętu sprawiła, że szybko zyskał on na popularności. Na jakie parametry warto zwrócić uwagę przy wyborze idealnego tabletu do oglądania filmów?
22:52, 12.10.2018
Współpraca prawna to jeden z kluczowych elementów, jeśli chodzi o usługi prawne w naszym kraju
13:47, 12.10.2018
Współcześnie na rynku pracy zachodzą bardzo dynamiczne zmiany. Jeżeli więc nie chcemy z niego wypaść, to powinniśmy stale podnosić swoje kwalifikacje. W tym celu powinniśmy także z czasem zdobywać nowe umiejętności. Dlatego powinniśmy stale się uczyć, a najlepiej od czasu do czasu wybierać się na różne kursy i szkolenia. Niektórzy nadal mogą mieć wątpliwości, czy naprawdę warto się na nie wybrać.
13:29, 11.10.2018
Z prezentami dla kobiet nigdy nie jest łatwo. Na początku ciężki wybór, a potem stres, czy prezent się spodoba. Kobietę najlepiej jest zaskakiwać i dać jej coś, czego się nie spodziewa i co będzie naprawdę wyjątkowe.
13:06, 11.10.2018
Styl retro we wnętrzach nawiązuje do aranżacji wnętrz z lat 50 i 60 minionego stulecia. To umiejętne i gustowne połączenie wzornictwa typowego dla art. deco, kształtów i barw z dawnych lat, a także wytwornego stylu pałacowego. Łazienka retro posiada ozdobne elementy typowe dla takiej stylizacji: nietypowe kolory, ozdobne ramy luster, eleganckie, starodawne wieszaki na ręczniki, a także wyjątkowe, czasem bogato zdobione meble z drewna.
18:10, 10.10.2018
W Internecie działa już ogromna liczba stron www, a do tego niemal każdego dnia pojawiają się nowe. Żadna z nich jednak nie mogłaby działać bez odpowiedniego zaplecza technicznego. Potrzebny jest do tego serwer i hosting www. Niektóre osoby mylą te pojęcia lub wręcz je utożsamiają. To błąd.
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone