Zamknij

REKLAMA
20:08, 05.10.2019
Z jakiego salonu pochodzi pojazd lub kto jest właścicielem floty? Takie informacje coraz częściej można wyczytać z tablicy rejestracyjnej, a dokładniej – z ramki służącej do mocowania rejestracji. Przedsiębiorcy działający w branży motoryzacyjnej szybko zauważyli, że ramki znakomicie sprawdzają się jako nośnik reklamy. Nie oferują one wprawdzie zbyt wiele przestrzeni, ale i tak umieszczony na nich przekaz codziennie trafia do dziesiątek kierowców i osób mijających pojazd na parkingu. Warto wykorzystać ten potencjał!
13:55, 30.09.2019
Strona internetowa - całkiem atrakcyjna i dopracowana w każdym szczególe - to z pewnością powód do zadowolenia. Jednak może się okazać, że takim stanem rzeczy będziemy cieszyć się jedynie przez chwilę. Dlaczego? Otóż moda na konkretny design stron szybko przemija, równie szybko zmieniają się wytyczne w zakresie optymalizacji. Może zatem się okazać, że pora wprowadzić zmiany na stronie internetowej - o ile nie chcemy pozostać w tyle i oczekujemy, że nasza strona będzie kluczowym narzędziem dla osiągnięcia sukcesu.
19:27, 29.09.2019
Rok wystarczy, abyś został jednym z najlepszych pracowników. Wystarczy, że przez ten rok zadbasz o własny rozwój zawodowy na studiach podyplomowych. Kadry i płace, audyt i kontrola wewnętrzna w gospodarce i administracji, rachunkowość budżetowa i kontrola zarządcza w JST lub rachunkowość i podatki w przedsiębiorstwie – oferta studiów podyplomowych w Sopockiej Szkole Wyższej otwiera możliwości rozwoju zawodowego praktycznie w każdej dziedzinie. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!
09:59, 24.09.2019
Okres wakacyjny już się niestety skończył i czas wrócić do szarej rzeczywistości oraz jesiennej aury towarzyszącej nam za oknami. Pozostały jedynie zdjęcia z urlopów i pięknie opalona skóra, która przypominać nam będzie słońce, upały i kąpiele w morzu. Jednak przyjdzie i ten moment, w którym opalenizna zacznie znikać – jak zatrzymać ją na dłużej? Poznaj skuteczne sposoby.
11:35, 12.09.2019
Picie koktajli proteinowych w trakcie treningu przyniesie różne rezultaty. Niektórzy ludzie mogą odczuwać, że zyskują więcej energii, dzięki czemu mogą ćwiczyć mocniej, podczas gdy inni czują, że jest im wyjątkowo ciężko. Nauka pokazuje, że ciało ludzkie jest w stanie lepiej spalać kalorie i wykorzystywać białko, gdy jedzenie, spalacze tłuszczu lub suplementy jakie oferuje dobry sklep z suplementami są spożywane bezpośrednio po treningu.
09:39, 12.09.2019
Masz już dyplom licencjata? Nie zwlekaj z podjęciem studiów II stopnia lub studiów podyplomowych! Obojętnie czy jesteś humanistą czy ekonomistą zapisz się już dziś na studia na kierunkach finansowych w Sopockiej Szkole Wyższej.
09:30, 12.09.2019
Cenne trofeum i 100 tysięcy dolarów – takie nagrody czekają na zwycięzcę finału Games Clash Masters. To e-sportowy turniej w grze komputerowej Counter-Strike: Global Offensive, znanej pod skrótem CS:GO. Oficjalnym bukmacherem i sponsorem tych prestiżowych zawodów została firma bukmacherska PZBuk.
11:09, 09.09.2019
Wielu mężczyzn marzy o polowaniach, jednak do tego potrzebne są specjalne uprawnienia, które można otrzymać wyłącznie poprzez zdanie odpowiednich egzaminów. Certyfikowani myśliwi posiadają odpowiednie zdolności i wiedzę, która jest potrzebna w trakcie uprawiania łowiectwa.
4
09:46, 09.09.2019
Wiele firm dopuszcza wysłanie dokumentów aplikacyjnych drogą elektroniczną. Jest to wygodne z punktu widzenia kandydata. Formalności może on bowiem dopełnić w dowolnym dla siebie momencie, byle tylko zmieścić się w wyznaczonym terminie. Warto jednak podejść do tego zadania na spokojnie i z rozsądkiem. Takich maili osoba rekrutująca odbierze wiele. Jak wyróżnić się już na tym etapie rekrutacji?
7
09:43, 08.09.2019
Zanim zdobędzie się wymarzoną pracę, często trzeba wysłać dziesiątki CV. Od tego dokumentu w dużej mierze zależy czy pracodawca zwróci uwagę na daną osobę i zaprosi do udziału w kolejnym etapie rekrutacji. Warto więc poświęcić nieco czasu na napisanie profesjonalnego CV, które będzie pierwszym krokiem w kierunku dobrej pracy.
09:38, 07.09.2019
Firmy często organizują imprezy integracyjne dla swoich pracowników. Takie wydarzenia dają okazję do poznania osób z innych działów, z którymi nie ma na co dzień bezpośredniego kontaktu. Dzięki spotkaniom integracyjnym można nawiązać wiele cennych znajomości, wymienić opinie i doświadczenia z współpracownikami. Pomimo że na takiej imprezie panuje na ogół swobodna atmosfera, warto zachować profesjonalizm. Przedstawiamy jakich zachowań wystrzegać się podczas firmowego spotkania.
09:36, 06.09.2019
Udało Ci się dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Po jej odbyciu oczekujesz informacji o wynikach. Tymczasem Twój telefon milczy a w często odświeżanej skrzynce mailowej wciąż brak oczekiwanej wiadomości. Taka sytuacja może mocno frustrować. Jak się zachować, by nie upaść na duchu.
09:33, 05.09.2019
Dla wielu osób poszukujących pracy, pierwszym marzeniem jest otrzymanie zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Niewiele z nich jednak dostąpi zaszczytu zaprezentowania siebie i swoich mocnych stron na żywo. Skoro dostało się taką szansę, trzeba ją dobrze wykorzystać i przygotować się do spotkania z pracodawcą. Pomyślny przebieg rozmowy kwalifikacyjnej to ostatni krok do zdobycia posady.
09:31, 04.09.2019
Efektywność w pracy w dużej mierze zależy od tego, czy potrafisz efektywnie wypocząć. Przemęczony pracownik jest podatny na wypalenie zawodowe, a rutynowe czynności przychodzą z trudem. Sprawdź czy potrafisz dobrze wykorzystywać czas wolny.
15:00, 03.09.2019
Estetyka i komfort są podstawowymi kryteriami wyboru, jeśli chodzi o systemy automatyki do zasłon. To, z czego wielu inwestorów nie zdaje sobie sprawy, to dostępność bardzo zróżnicowanych rozwiązań technicznych. A one wpływają i na tak pożądany komfort, i na opłacalność całej instalacji.
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone