Zamknij

REKLAMA
12:46, 19.02.2019
Programy szkolne, jakie są, takie są – powiedziano już na ten temat wiele, ale w praktyce uczniowie nie mają na nie wpływu. Muszą się podporządkować, a jeśli chcą osiągnąć więcej, niż to przewiduje program, muszą podjąć pewne odważne decyzje we własnym zakresie i uczyć się samodzielnie. Niby to nic nowego, bo zawsze najwięcej zyskiwali ci, którzy brali byka za rogi, ale dziś patrzy się na to nieco inaczej.
14:22, 18.02.2019
Przed nadaniem międzynarodowej przesyłki, warto wiedzieć jak ją przygotować i gdzie najlepiej szukać odpowiedniego kuriera. Okazuje się, że istnieje wiele reguł, których trzeba przestrzegać podczas przygotowywania i wysyłania paczki.
13:47, 13.02.2019
Wzór moro jest niezwykle intrygujący, dlatego projektanci chętnie wykorzystują go w swoich stylizacjach. Trend na tego typu print pierwszy raz pojawił się w latach 80., gdzie zbuntowani chłopcy nosili kurtki przypominające militarne mundury. Obecnie wzór wojskowy spotyka się na różnych elementach garderoby, nie tylko na ubraniach. Kobiety chętnie zakładają szpilki moro, a mężczyźni trampki. Plecaki i torebki z tym wzorem są doskonałymi dodatkami, które ożywiają stylizacje.
00:09, 30.01.2019
Dla wielu to najważniejszy aspekt każdego wyjazdu. Dobra lokalizacja to gwarancja udanego urlopu. Podobnie jest też w przypadku poszukiwania idealniej nieruchomości pod zakup. Jak to wygląda w stolicy polskich gór? Nie jest przecież tajemnicą, że Zakopane to prawdziwa mekka turystyczna, która przyciąga każdego roku setki tysięcy turystów i osób szukających chwili wytchnienia od zgiełku dużych miast.
23:54, 26.01.2019
Yerba mate ma właściwości antyoksydacyjne, a kiedy sama jest wolna od pestycydów – stanowi produkt całkowicie bezpieczny do stosowania profilaktycznie czy w czasie choroby! Porcja organicznej Mate Green zapewnia 65% naszego zapotrzebowania na magnez! Co jest szczególnie ważne, gdy mieszkamy w rejonach mniej słonecznych, przynajmniej przez te parę miesięcy w roku. Yerba mate sprzyja radosnemu i zdrowemu trybowi życia, wspomaga przy rzucaniu nałogów – także tych żywieniowych – otwiera na zupełnie nowe traktowanie potrzeb swojego organizmu i na większy do niego szacunek! A przy tym picie Mate Green Organic to wielka przyjemność! Niezależnie czy gustujesz w tego typu naparach, czy nie - nie zwlekaj, spróbuj i poczuj ekscytację świeżością Mate Green Organic!
17:45, 23.01.2019
Czy podatnik zwsze musi sam składać zeznanie podatkowe? Okazuje się, że niekoniecznie. Może zrobić to za niego na przykład pracownika biura rachunkowego czy księgowy. Żeby było to możliwe, należy zgłosić taką chęć  na odpowiednim formularzu.
22:14, 22.01.2019
Wypożyczenie samochodu jest coraz powszechniejszą usługą, która realizowana jest najczęściej w dużych miastach. Nie inaczej jest w stolicy Wielkopolski. Przyjeżdżając do Poznania w celach biznesowych lub rekreacyjnych, warto pomyśleć o zapewnieniu sobie odpowiedniej mobilności i komfortu podróżowania.
18:29, 22.01.2019
O ekspres do kawy należy dbać regularnie – nie wszyscy o tym wiedzą. Szczególnie gdy wiele nowoczesnych urządzeń posiada funkcję, dzięki którym czyszczenie odbywa się samodzielnie bez naszej ingerencji. Niestety, mimo wszystko należy go czyścić dodatkowo. Jak zatem zadbać o ekspres ciśnieniowy, który jest popularnym modelem tego urządzenia?
17:20, 22.01.2019
Użytkownicy soczewek kontaktowych dzielą się na dwie grupy, zatwardziałych zwolenników kontaktów miesięcznych oraz tych, co preferują ten produkt w wersji jednorazowej. Obie wersje mają wiele pozytywnych stron, jednak tym razem na tapetę bierzemy tę drugą grupę. Przedstawiamy kilka przydatnych informacji na temat używania jednorazowych kontaktów. Obalamy mity na temat ich używania i pokazujemy jakie korzyści płyną ze stosowania tego produktu.
16:44, 16.01.2019
Jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie ranking tego typu firm może okazać się przydatny. Rok 2018 dobiegł końca, więc zapewne niejeden gracz korzystający z usług zakładów bukmacherskich jest ciekawy, jak może wyglądać oferta na rok aktualny. Powstał już niejeden ranking bukmacherów, jednakże my postanowiliśmy spojrzeć na to zagadnienie w innej perspektywy.
20:04, 15.01.2019
Zima to nienajlepszy czas dla naszego samochodu. Negatywny wpływ na niego mają wilgoć, błoto pośniegowe, mróz i sól drogowa. By uchronić auto przed korozją, musimy je odpowiednio zakonserwować
10:26, 15.01.2019
Zima to wyzwanie zarówno dla kierowców, jak i ich samochodów. Opady atmosferyczne, śliska nawierzchnia, spadki temperatur, sól drogowa… wszystko to ma negatywny wpływ na Twój pojazd i Twoje bezpieczeństwo.
18:13, 14.01.2019
Internetowe pożyczki pozabankowe cieszą się coraz większą popularnością wśród polaków, ponieważ ich uzyskanie jest proste, szybkie i wygodne. Formalności zostały ograniczone do minimum, o pożyczkę możemy wnioskować 7 dni w tygodniu przez całą dobę bez wychodzenia z domu, a pieniądze trafiają na nasze konto z reguły już po 15 minutach.
10:37, 11.01.2019
Sandero Stepway jest samochodem produkowanym przez koncern motoryzacyjny Dacia i jest samochodem rumuńskim. Dana firma produkująca samochody stale istnieje na rynku od momentu jej założenia w 1966 roku. Od tamtego czasu wyprodukowała ona niezliczoną ilość modeli samochodów, z których każdy z nich posiadał pewne ulepszenia.
03:44, 10.01.2019
Spożycie whisky w naszym kraju ustawicznie rośnie, a co ważniejsze, wzrost ten znacząco zyskuje na dynamice. Czy można już powiedzieć, że ten szlachetny trunek zawędrował pod strzechy? Na co zwrócić uwagę, jeśli dopiero wkraczamy w obszar nowych smaków?
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone