Zamknij

REKLAMA
16:40, 14.12.2018
Posiadanie garażu to dziś już standard. Trudno wyobrazić sobie domek jednorodzinny lub podwórko bez pomieszczenia do przechowywania samochodu. Bardzo ważne jednak, aby dopasować do garażu odpowiednią bramę. Jak to zrobić i czym kierować się przy jej wyborze? O tym poniżej!
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
09:07, 03.12.2018
Instalacje fotowoltaiczne podbijają rynek energii odnawialnej. Dostępne dla każdego, za przystępną cenę, czego chcieć więcej? Ale nim dokonasz zakupu, warto poznać mechanizm działania fotowoltaiki.
08:27, 03.12.2018
Elegancja zawsze w modzie! Jest uniwersalna i ponadczasowa, a ponadto pasuje na każdą okazję. Eleganckie kobiety budzą podziw płci przeciwnej, ale także innych przedstawicielek płci pięknej. Zatem jak być elegancką? Odpowiedź na to pytanie chciałaby zapewne poznać każda kobieta. My uchylamy rąbka tajemnicy i w naszym artykule przedstawiamy kilka rad. Zapraszamy do lektury!
20:46, 30.11.2018
Aktualna sytuacja gospodarcza w Polsce napawa optymizmem. Oglądając serwisy informacyjne, czy przeglądając portale z wiadomościami w Internecie, z pewnością nie przeoczymy doniesień o nadwyżce w budżecie państwa, poprawie sytuacji polskich rodzin, rozwijającym się przemyśle itp.
20:24, 30.11.2018
Wiele osób zmaga się z niezdrowymi nawykami i przyzwyczajeniami. Śmieciowe jedzenie, brak aktywności fizycznej to tylko niektóre z przyczyn naszego złego samopoczucia, nadwagi, a niekiedy problemów zdrowotnych. Aby zmienić swój styl życia, nie musisz czekać do Nowego Roku! Już teraz wprowadź drobne zmiany, które sumując się, w znacznym stopniu poprawią jakość Twojego życia.
18:09, 28.11.2018
Chyba już zdarzało Ci się znaleźć się w sytuacji, kiedy pilnie potrzebowałeś gotówki, a bankomat znajdował się w miejscu chwilowo nieosiągalnym, np. po tamtej stronie bramki centrum handlowego lub na końcu kolejki w supermarkecie przed świętami (a nie po to stałeś tyle czasu w szeregu do kasy, by się teraz wycofać, szczególnie jak do celu zostało jakieś dziesięć wózków).
13:35, 28.11.2018
W praktyce gospodarczej bardzo często zdarza się, że firmy chcąc uhonorować swoich pracowników bądź kontrahentów, kupują im prezenty lub innego rodzaju upominki. Działanie takie z czysto biznesowego punktu widzenia jest całkowicie racjonalne i przejrzyste, bowiem przekłada się na nawiązanie długotrwałych relacji, co szczególnie w biznesie ma ogromne znaczenie. Czy jednak od takich zakupów z punktu widzenia podatkowego firma ma prawo do odliczenia podatku VAT naliczonego z faktur zakupowych?
16:37, 23.11.2018
Na polskich drogach pojawia się coraz więcej zarówno rowerzystów jak i pojazdów, co stwarza coraz więcej okazji do starć pomiędzy tymi grupami. Kierowcy zarzucają drugiej grupie głównie celowe łamanie przepisów oraz brawurę, a rowerzyści mają pretensję o nieznajomość przepisów i zbyt bliską odległość podczas wyprzedzania. Kto ma rację? Co mówią przepisy?
13:38, 22.11.2018
W Polsce ten produkt finansowy nie jest zbyt znany, a kiedy zaczęto o nim mówić kilka lat temu – od razu mówiło się źle. Tymczasem w krajach zachodnich jest to bardzo popularna forma finansowania potrzeb na emeryturze. Jak dożywotnia renta działa w praktyce?
1
14:17, 20.11.2018
Wiele osób uważa, że płaci zbyt wysokie podatki. Zanim jednak przyjmiemy wskazaną w PIT wysokość zobowiązania podatkowego do zapłaty, warto sprawdzić czy nie da się jej legalnie obniżyć. Jednym ze sposobów na zmniejszenie wysokości należnego podatku, jest skorzystanie z tak zwanych ulg i zwolnień. Mogą z nich skorzystać konkretne osoby, na określonych przez ustawodawcę zasadach.
18:39, 08.11.2018
O ile obowiązek alimentacyjny względem dzieci jest oczywisty, to płacenie alimentów rodzicom albo rodzeństwu budzi wiele kontrowersji. W wielu przypadkach rozprawa kończy się na uchyleniu wniosku o płaceniu alimentów. Warto wiedzieć, czego można spodziewać się w takiej sytuacji oraz jakie możliwości ma osoba składająca pozew o alimenty oraz osoba, do której jest on kierowany.
18:43, 01.11.2018
Serwis iPhone był początkiem stworzenia sieci salonów, w których będziecie mogli w profesjonalny sposób naprawić swoje urządzenia z portfolio Apple. Tak, od teraz możecie skorzystać z usług jednego z 9 salonów, które są rozsiane po terytorium naszego kraju.
00:00, 30.10.2018
Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób najlepiej jest wezwać pomoc drogową, żeby się na pewno nie zawieść na jakości obsługi? Może jednak spróbować sobie odpowiedzieć również na pytanie, jaka to powinna by firma? Ponieważ rzeczywiście, nie każda ekipa, która jest nam w stanie zaproponować pomoc drogową, robi to na najwyższym poziomie.
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone