Zamknij

Biuro rachunkowe Poznań

08:29, 26.07.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Biuro rachunkowe Poznań - fot. nadesłane

Sprawna obsługa księgowa jest podstawą funkcjonowania każdej firmy. Z tego powodu przedsiębiorcy powinni poszukać biura rachunkowego, w którym pracują doświadczeni specjaliści. Biuro rachunkowe Onesta oferuje w Poznaniu kompleksowe usługi z zakresu księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej.

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z usług biura rachunkowego?

W Polsce przepisy prawa zmieniają się bardzo szybko, jednocześnie na przedsiębiorcy spoczywa wysoka odpowiedzialność za popełnione błędy. To sprawia, że firmie o wiele bardziej opłaca się przekazać kwestie z zakresu księgowości do wyspecjalizowanego biura rachunkowego. W ten sposób przedsiębiorca może skupić się na swojej głównej działalności. W przypadku małych i średnich firm zwykle jest to rozwiązanie bardziej opłacalne pod względem finansowym niż zatrudnianie na pełny etat księgowej.

Biura rachunkowe Poznań - Biuro Onesta

W Poznaniu warto skorzystać z oferty biura rachunkowego Onesta. To biuro, które działa na lokalnym rynku od pięciu lat i cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów. Każda firma, która korzysta z usług biura rachunkowego Onesta ma przydzielonego pracownika, który zajmuje się jej sprawami, jednocześnie może korzystać z doświadczenia całego zespołu. Specjaliści z biura rachunkowego Onesta zajmują się między innymi prowadzeniem ksiąg rachunkowych - zarówno księgi głównej, jak i ksiąg pomocniczych, ewidencji środków trwałych i rozliczania deklaracji PIT i VAT.

Kadrowo-płacowa obsługa firm i inne usługi

Biuro rachunkowe Onesta oprócz usług z dziedziny księgowości proponuje również kompleksowe rozwiązania w zakresie kadrowo-płacowej obsługi firm - prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej wraz z aktami, bieżącą obsługę zatrudnionych (zwolnienia, urlopy, deklaracje ZUS), obliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków rodzinnych, pielęgnacyjnych, chorobowych i innych, przygotowanie deklaracji rocznych PIT.

Odpowiedzialność za błędy

W przypadku, gdy zatrudniamy księgową, cała odpowiedzialność za ewentualne jej błędy spada na firmę. W przypadku, gdyby błąd popełniło biuro rachunkowe, to ono ponosi odpowiedzialność. W takim wypadku wszystkie koszty zostaną pokryte z jego polisy OC.

Biuro rachunkowe Onesta posiada ważną polisę OC, dlatego też nie musimy obawiać się korzystania z jego usług. W przeciągu dotychczasowej, pięcioletniej działalności biura nigdy nie było konieczności skorzystania z tej polisy. Świadczy to o profesjonalizmie zatrudnionych w nim pracowników, ich wiarygodności i rzetelności.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone