Zamknij

Aktywna młodzież - pomysł na wakacje

11:06, 03.08.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Aktywna młodzież - pomysł na wakacje - fot. partnera

Wraz z ostatnim szkolnym dzwonkiem dzieciaki i młodzież myślami byli już na wakacjach. Te dwa, letnie miesiące to dla nich zasłużony odpoczynek od ciężkiej pracy i nauki. Stresujące klasówki, półroczne sprawdziany, przygotowania do testów gimnazjalnych, wreszcie matury czy egzaminy na studia. To wszystko sprawia, że młodzież potrzebuje porządnego odpoczynku.

I rodzice oraz opiekunowie taki odpoczynek powinni dzieciakom zapewnić. Opcji jest naprawdę dużo. Przede wszystkim są to różnego rodzaju obozy i wyjazdy tematyczne. Dużą popularnością cieszą się ostatnio zwłaszcza obozy sportowe. Ogólne, bądź poświęcone konkretnej dyscyplinie. I tak są obozy piłkarskie, jeździeckie, biegowe, siatkarskie itp. Dużą popularnością cieszą się ostatnio zwłaszcza obozy windsurfingowe. Głównie dlatego, że windsurfing w ogóle staje się coraz bardziej popularny, wśród różnych grup wiekowych, nie tylko wśród dorosłych. Choć mogłoby się wydawać, że to dyscyplina zbyt niebezpieczna by mogły ją uprawiać dzieciaki czy młodzież.

Tymczasem nie ma dolnej granicy wieku, w której można uprawiać windsurfing. Jedyne kryterium jakie trzeba spełniać to minimalna waga – 30 kg, co jest związane z kwestiami bezpieczeństwa. Poza tym windsurfingu może spróbować każdy.

Obóz windsurfingowy trwa standardowo 7-10 dni. To wystarczający czas by złapać podstawy pływania na desce z żaglem. Obozy są zaplanowane w grupach. Kursanci podzielenie są wedle wieku lub poziomu zaawansowania. Lekcje odbywają się dwa razy dziennie. Poza nauką na obozie jest mnóstwo innych atrakcji – inne aktywności wodne i nie tylko, ciekawe wycieczki, ogniska, imprezy integracyjne.

Dla kogo obóz windsurfingowy? Dla każdego kto kocha sport, kto lubi próbować nowych rzeczy i chce spróbować czegoś nowego. Dla każdego kilku i kilkunastolatka, który chce wykorzystać wakacje na maksa i przywieźć z nich coś więcej niż tylko fajne wspomnienia.

Jeśli nie wiesz jaki obóz wybrać dla swojego dziecka po prostu zapytaj. Jeśli do tej pory nie miało konkretnych zainteresować możesz przedstawić mu kilka opcji do wyboru i dać szansę by samo wybrało co je interesuje. Mimo, że sezon wakacji już trwa jeszcze znajdziesz wolne miejsca na obóz dla swojego malucha.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone