Zamknij

Domowy laptop poleasingowy – propozycje

14:03, 29.08.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
artykuł sponsorowany

Dell Latitude E6410

Laptop od firmy Dell ma solidną obudowę (jej zewnętrzne powierzchnie w całości wykonano z metalu) odporną na nacisk, a także wyjątkowo trwałe zawiasy podtrzymujące ekran w stabilnej pozycji. Urządzenie wyposażono w trzy złącza USB 2.0, jedno PC Card, jedno FireWire, VGA/D-Sub, e-SATA, 1 DisplayPort, blokadę Kensingtona i wielofunkcyjny czytnik kart. Gniazdo stacji dokującej znajduje się na spodzie obudowy. Odpowiednio dobrany rozmiar klawiszy zwiększa komfort użytkowania klawiatury modelu E6410, umożliwiając płynne i bezbłędne pisanie. Poleasingowy laptop z linii Dell Latitude posiada też usprawniającą sterowanie kursorem płytkę dotykową i manipulator Track Stick.
 
Matowa matryca o rozdzielczości 1280x800 (HD) pozwala na organizowanie rodzinnych seansów filmowych, gwarantując dobrą jakość obrazu i zapobiegając pojawianiu się świetlnych refleksów. W płaszczyźnie horyzontalnej kąty widzenia ekranu okazują się na tyle szerokie, by kilka osób wygodnie oglądało wyświetlane zdjęcia czy ulubione seriale, siedząc obok siebie. Matowa matryca zapewnia też zadowalającą widoczność tekstu i obrazów, gdy korzystamy z laptopa na zewnątrz domu. Laptop Dell Latitude E6410 (aby zaoszczędzić pieniądze na zakupie sprzętu, sprawdź dostępność modeli poleasingowych) ma wbudowany wydajny procesor Intel Core i5-560M, 4 GB pamięci oraz dysk HDD o pojemności 320 GB, dzięki czemu idealnie nadaje się do domowego użytku.
 
Lenovo ThinkPad T530
 
Urządzenie posiada wytrzymałą obudowę i zawiasy dobrze utrzymujące ekran (co ciekawe, maksymalny kąt otwarcia laptopa wykracza poza 180 stopni) w optymalnej dla użytkownika pozycji. Komputer od Lenovo wyposażono w 2 porty USB 2.0, 2 wejścia USB 3.0, FireWire, złącze stacji dokującej, czytnik kart SD/SDXC/ SDHC/MM, procesor Intel Core i5-3320M, 4 GB pamięci RAM oraz dysk HDD o pojemności 320 GB. Klawiatura wyspowa, odporna na rozlanie na nią płynu, wydaje się jednym z najistotniejszych udogodnień w poleasingowym modelu ThinkPad T530. Wypukła spacja, płaskie strzałki i klawisze w górnym rzędzie oraz wklęsła reszta przycisków – takie rozwiązanie konstrukcyjnie znacząco podnosi komfort pisania. Za sprawą nowoczesnego i ergonomicznego projektu klawiatury, palce bardziej precyzyjnie trafiają w środek klawiszy. Płytka dotykowa w modelu T530 jest dość mała, w porównaniu z niektórymi modelami poleasingowymi dostępnymi na rynku, lecz poręczna. 
 
Z kolei znakomicie dostosowana do oglądania filmów w domu matryca ma rozdzielczość 1600 x 900 pikseli (HD+). Jej luminacja wynosi 220 cd/m², a podświetlenie okazuje się równomiernie, co można uznać za kolejne atuty laptopa od Lenovo. Co istotne, ThinkPad T530 jest wyjątkowo cichym laptopem. Nie generuje hałasu, dzięki czemu użytkowanie go nie zakłóca spokoju innych domowników. Nawet gdy postanowimy korzystać z komputera w nocy, nie stanie się to niedogodnością dla pozostałych członków rodziny.

Domowy laptop poleasingowy to urządzenie przeznaczone do rozrywki, wyszukiwania informacji w internecie i używania prostych programów biurowych. Sprzęty tego rodzaju kosztują znacznie mniej niż ich nowe odpowiedniki z salonów. W dodatku ich sprawność poświadczają gwarancje udzielane przez renomowane sklepy wyspecjalizowane w sprzedaży komputerów poleasingowych.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone