Zamknij

Czym są zakłady live i jak z nich korzystać?

11:18, 05.10.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Czym są zakłady live i jak z nich korzystać?

Serwisy bukmacherskie, czyli prowadzące zakłady wzajemne, pozwalają na obstawianie meczów na żywo. Takie typowanie staje się coraz bardziej popularne wśród graczy, ale czy rzeczywiście może przynosić im wymierne zyski?

Oryginalne podejście do typowania

Typowanie zakładów może odbywać się na kilka dni przed wydarzeniem sportowym albo w trybie typowania długoterminowego. Od pewnego czasu rozwija się zaś sfera zakładów live, które stanowią emocjonującą formę obstawiania. Losy zakładu toczą się dosłownie na oczach gracza.

Typowanie w trakcie meczu, czyli typowanie zakładów live to doskonała rozrywka, ale idzie ona w parze z szansami na wypracowanie zysków. Jeśli chcemy zarobić na tego rodzaju typowaniu, musimy umieć zapanować nad emocjami i nie podejmować żadnej decyzji zbyt pochopnie. Zawsze należy mieć na uwadze to, że sport jest dziedziną, w której wszystko może się zdarzyć. W czasie typowania podczas meczu należy oglądać rozgrywki na żywo, aby analizować możliwe scenariusze i poprawnie je obstawiać. Jeśli gracz nie ma tyle czasu, aby śledzić zmagania sportowców na żywo, nie powinien brać się za zakłady live, chyba że zacznie je traktować wyłącznie jako zabawę, a zyski nie będą miały dla niego żadnego znaczenia.

Jak obstawiać mecze na żywo?

W przypadku wyboru zakładów live trzeba wiedzieć, jak to działa. Jak obstawiać mecze w przypadku tego rodzaju typowania? Zacznijmy od tego, że zakłady na żywo polegają na obstawianiu spotkania w trakcie jego trwania, ale nie tylko jeśli chodzi o zwycięzcę meczu. Można obstawiać m.in. to, ile bramek zostanie zdobytych do końca I połowy meczu, kto będzie strzelcem kolejnego gola, kto będzie wykonywać rzut karny czy ile jeszcze goli wpadnie do końca meczu, podczas gdy zakład obstawiany jest np. w 60 minucie.

Zakłady w trakcie trwania meczu dają szerokie możliwości obstawiania i wygrywania. Bukmacherzy przyjmują je przez cały mecz, z zawieszonymi zakładami podczas groźnych sytuacji czy w stałych fragmentach gry. Nie można np. obstawić, że zawodnik strzeli kolejną bramkę, kiedy właśnie został podyktowany rzut karny i gracz już o tym wie. Bukmacherzy potrzebują od kilku do kilkunastu sekund, aby przeliczyć kursy w trakcie takich sytuacji.

Przy niespodziewanych zwrotach akcji w meczu i obstawianiu nieoczywistych wyników można zarobić duże pieniądze. Kupony w zakładach obstawianych live są akumulowane. Jeśli są trafione, to przy dobrych przelicznikach można naprawdę sporo wygrać. Zakłady na żywo są rozliczane natychmiastowo, więc nawet przy błędach bukmacherów gracze zarabiają i nie można owych zarobków cofnąć.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone