Zamknij
REKLAMA

Zbita Szybka

18:43, 01.11.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Zbita Szybka

Serwis iPhone był początkiem stworzenia sieci salonów, w których będziecie mogli w profesjonalny sposób naprawić swoje urządzenia z portfolio Apple. Tak, od teraz możecie skorzystać z usług jednego z 9 salonów, które są rozsiane po terytorium naszego kraju.

Możemy pochwalić się wyspecjalizowanym personelem, którego najbardziej zaawansowani członkowie mogą pochwalić się niemal 20-letnim doświadczeniem w naprawie urządzeń Apple. Zapytacie pewnie jak to jest możliwe? I tu przechodzimy do najważniejszego - dla nas najważniejsza jest pasja oraz dobro klienta. Dlatego przyjmujemy Was zgodnie ze sztuką savoir vivre, na siedząco, w profesjonalnych warunkach. Jeśli zaś chodzi o naprawę sprzętu wykonujemy ją wyłącznie przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu oraz wysokiej klasy części. Zdecydowanie porządna naprawa nie mogłaby się odbyć bez użycia produktów z górnej półki.

Każdy z naszych pracowników cyklicznie przechodzi szkolenia z zakresu naprawy iPhone, iPad, Macbook, iMac czy iPod. Wszystko po to, by usługi przez nas oferowane zawsze były na najwyższym poziomie. Poza tym - my kochamy produkty Apple oraz szeroko pojętą technologię. Dzięki temu z uśmiechem przychodzimy do pracy i każdego dnia czekamy na nowe wyzwania. Jednak nie samym sprzętem z Cupertino człowiek żyje. W każdym z naszych punktów naprawisz urządzenia takich marek jak: Huawei, Samsung, Xiaomi czy Sony. Doszliśmy do wniosku, że nie warto zamykać się tylko i wyłącznie na jedną markę. Dodatkowo znajdziecie w naszej ofercie akcesoria począwszy od kabli do ładowarek, przez etui różnego typu, a na uchwytach samochodowych kończąc. Staramy się być czymś więcej, niż tylko serwisem iPhone i innych urządzeń.

Życie ZbitaSzybka.pl

Naprawa iPhone realizowana jest w jednym z 9 punktów w całej Polsce. Znajdujemy się w: Warszawa, Bydgoszcz, Rzeszów, Kraków, Gdynia, Gdańsk Główny, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź oraz Katowice. Jak łatwo zauważyć, staramy się być w ważniejszych obszarach na terenie naszego pięknego kraju. Wszystko po to, by dostosować się do Waszych potrzeb. Dzięki temu ZbitaSzybka.pl może być bliżej Was. Poczyniliśmy również kroki, dzięki którym możecie zobaczyć choć skrawek naszego życia. Mowa oczywiście o naszych profilach w social media. Specjalnie dla Was jesteśmy na Facebook’u, Instagramie oraz naszej stronie internetowej. Chcąc zasięgnąć informacji ze świata technologii, zapraszamy Cię na naszego bloga. Tak, ponad rok temu zdecydowaliśmy się na otworzenie bloga, który przyciągnie do nas ludzi żądnych najświeższych informacji ze świata technologii.

Jak więc widzicie, serwis Apple jest bardzo ciekawym zajęciem. Każdego dnia dostajemy nowe zgłoszenia. Z początku często zdarzały się przypadki, na których widok pojawiała się jedna myśl: „Co trzeba było robić z urządzeniem, by znalazło się ono w takim stanie?”. Dziś jest naprawdę mało przypadków, które mogą nas jeszcze w jakikolwiek sposób „poruszyć”. Wszystko przez fakt, że klienci mają do nas zaufanie, na które pracujemy nieprzerwanie od 4 lat. Jeśli nie jesteś pewien naszych usług, wystarczy, że wejdziesz w sekcję komentarzy na Facebook’u czy Google. Znajdziesz tam wiele komentarzy, które świadczą o naszym profesjonalizmie podczas wykonywania napraw z każdej półki cenowej. Tak, podejmujemy się naprawy każdego urządzenia - nie ważne czy jest to 10 letni Macbook czy najnowszy iMac w konfiguracji za 20 tysięcy złotych. Jeśli więc posiadasz problem ze swoich smartfonem, laptopem czy tabletem - nie czekaj - zgłoś się do nas!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone