Zamknij

Jaki hotel w Warszawie, blisko centrum warto wybrać?

20:14, 09.01.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
artykuł sponsorowany

Wybór odpowiedniego hotelu to niezwykle ważny element każdej wyprawy (niezależnie czy wybieramy się na długi, czy na krótki wyjazd). Miejsce, w którym spędzimy czas, musi spełniać wszystkie nasze oczekiwania, ponieważ tylko wtedy będziemy wypoczęci i zadowoleni. Pomimo iż na rynku znajdziemy wiele różnych hoteli, to warto wcześniej zastanowić się, gdzie konkretnie chlelibyśmy spędzić noc lub np. dłuższy wakacyjny pobyt.

Czym kierujemy się podczas wyboru odpowiedniego hotelu?

Niezależnie gdzie się wybieramy, odpowiedni dla nas hotel rozpoznamy po specjalnym oznaczeniu. Jak wiadomo, praktycznie każdy hotel różni się od innych tzw. liczbą gwiazdek. To właśnie te umownie przyjęte gwiazdki świadczą o statusie hotelu, jego wyposażeniu czy dodatkowych udogodnieniach, jakie są nam oferowane. Oczywiście podczas sortowania hoteli według gwiazdek możemy tylko powierzchownie dokonać oceny danego miejsca, a ostateczną decyzji o tym, do jakiego hotelu się udamy, zawsze powinniśmy opierać na jeszcze kilku ważnych wyznacznikach.

Na co więc zwrócić uwagę?

Nie bez znaczenia jest samo położenie hotelu, które mówi o tym, jak np. daleko mamy do lotniska. To szczególnie ważne kryterium wyboru, kiedy zależy nam na sprawnym przemieszczaniu się i nie chcemy spędzać kilku godzin na dojazd właśnie np. do portu lotniczego. Ponadto znaczenie ma sama okolica, czy hotel znajduje się w centrum miasta, czy na jego obrzeżach. Każdy z tych elementów uzależniony jest od tego, czy przyjeżdżamy do danego miejsca służbowo, czy w celach wypoczynkowych. W przypadku typowo miejskich hoteli wcale nie muszą być one położone w samym centrum, choć na pewno jest to niezwykle wygodne. Kiedy chcemy zwiedzać dane miejsce, ważne jest, by hotel położony poza centrum, miał łatwe i szybkie połączenia z centrum miasta i lokalnymi atrakcjami turystycznymi. Doskonale więc będzie, kiedy hotel będzie znajdował się np. blisko stacji metra. Jeżeli wybieramy hotel typowo resortowy, bo mamy zamiar spędzić w nim kilka dni, wówczas na pewno podczas wyboru powinniśmy kierować się jego otoczeniem, bliskością plaży czy nawet widokiem z okna.

Doskonałe wyposażenie

To kolejny ważny element dobrego hotelu. Kto z nas nie lubi czuć się jak w domu, mając pod ręką wszystkie przydane rzeczy? Mnogość łatwo dostępnych przyborów (suszarka do włosów, żelazko, czajnik, ekspres), komfortowe i przestronne pokojowe, a do tego dobrze zorganizowana łazienka (łazienka zapewniająca poczucie komfortu podczas korzystania z prysznica i toalety), to tylko niektóre elementy, na które liczymy w hotelu.mSzybkie i bezpłatne WiFi (na wszystkie urządzenia), które nie jest traktowane jako dodatkowa usługa hotelu, to wręcz oczywisty element wyposażenia każdego dobrego hotelu. W końcu dziś żyjemy w świecie elektronicznym, więc oczywiste jest, że na bieżąco chcemy mieć z nim kontakt.

Wybór hotelu w centrum Warszawy?

Wybór hotelu w centrum Warszawy wcale nie jest trudny. Dlaczego? Ponieważ zawsze w Warszawie polecana jest sieć hoteli Best Western . To zdecydowanie najlepszy z możliwych wyborów. Dlaczego? Dlatego, że sieć Best Western to hotele znane na całym świecie, słynące z doskonałego wyposażenia, kultury i pięknych wnętrz. Dla każdego, kto chce odpocząć i poczuć się komfortowo, zdecydowanie najlepszym wyborem będzie hotel Portos w Warszawie.

Co oferuje hotel Portos w Warszawie?

Pobyt w tym hotelu to spełnienie wszystkich, nawet tych najmniejszych zachcianek gości. Hotel jest doskonale zorganizowany i dopasowany do potrzeb, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Każdy z gości może liczyć na pełne wyposażenie pokoju (zestaw do parzenia kawy, suszarki, żelazko, deska do prasowania). Każdy pokój wyposażony jest w telewizję kablową lub satelitarną, biurko do pracy, sejf i oczywiście wysokiej jakości połączenie internetowej. Dlatego też doskonale się w nim czują zarówno ci, którzy przyjeżdżają do Warszawy w ramach pracy, jak i ci, którzy chcą odpocząć.

Dla niepełnosprawnych najlepszym wyborem będzie hotel Portos w Warszawie

Hotel Portos w Warszawie jest w pełni przygotowany na przyjęcie również gości niepełnosprawnych. To oni zajmują specjalne miejsce na liście gości, a hotel spełnił wszystkie wymagania, by każdy z nich czuł się wyjątkowo i w pełni zaopiekowany. W hotelu dostępne są specjalnie dostosowane, przestronne pokoje, gdzie osoby niepełnosprawne mogą czuć się naprawdę komfortowo. Znajdziemy tu udogodnienia dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim, specjalne siedziska do wanny, by każdy niepełnosprawny gość mógł komfortowo cieszyć się z kąpieli, a nawet specjalne szyny w łazience. Goście niepełnosprawni mają udostępnioną także telewizję z możliwością włączenia napisów.

Tak doskonała organizacja hotelu pokazuje, że każdy gość może czuć się tu wyjątkowo i równo traktowany. I właśnie takie podejście gospodarzy hotelu sprawiło, że sieć Best Western słynie na całym świecie ze swojej doskonałej organizacji i wysokiej kultury osobistej osób w nim pracujących. Zarówno w hotelu Portos w Warszawie, jak i każdym innym hotelu tej sieci, spędzimy wspaniały czas, bo przebywanie w nim to czysta przyjemność i niezapomniane wrażenia.

Zawsze, gdy jestem w podróży służbowej (choć prywatnie też mi się zdarza) rezerwuję pokój hotelowy w warszawskim Portosie. Tutaj muszę wspomnieć, że najlepiej to robić przez ich oficjalną stronę internetową https://www.bestwestern.pl/booking-path/hotel-details/best-western-hotel-portos-warsaw-81016. Mają lepsze ceny i większy wybór pokoi. Prawdopodobnie przez to, że nie ma pośredników takich jak booking czy inne podobne agregatory.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone