Zamknij

Na zimowe przemęczenie Yerba Mate Green Organic!

23:54, 26.01.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Na zimowe przemęczenie Yerba Mate Green Organic! - fot. partnera

Yerba mate ma właściwości antyoksydacyjne, a kiedy sama jest wolna od pestycydów – stanowi produkt całkowicie bezpieczny do stosowania profilaktycznie czy w czasie choroby! Porcja organicznej Mate Green zapewnia 65% naszego zapotrzebowania na magnez! Co jest szczególnie ważne, gdy mieszkamy w rejonach mniej słonecznych, przynajmniej przez te parę miesięcy w roku. Yerba mate sprzyja radosnemu i zdrowemu trybowi życia, wspomaga przy rzucaniu nałogów – także tych żywieniowych – otwiera na zupełnie nowe traktowanie potrzeb swojego organizmu i na większy do niego szacunek! A przy tym picie Mate Green Organic to wielka przyjemność! Niezależnie czy gustujesz w tego typu naparach, czy nie - nie zwlekaj, spróbuj i poczuj ekscytację świeżością Mate Green Organic!

Lubisz delikatne smaki? Yerba Mate Green jest dla Ciebie

Klasyczne wydanie yerba mate to mocna wersja paragwajska. Nie każdy jest w fanem takiej intensywności smaków. Tym bardziej, że po yerbę pragną sięgać osoby w różnym wieku, zdrowiu i z naprawdę rozmaitymi gustami smakowymi. Yerba Mate Green wychodzi im wszystkim naprzeciw, prezentując najwyższej klasy yerba mate na rynku! Ma subtelnie yerbowy, goryczkowy posmak, słodkawy i bardzo rześki aromat. Pijąc Yerba Mate Green Organic, poczujesz słońce, wilgoć lasów deszczowych i energię centrum Ameryki Południowej. Brak domieszek pyłu, brak suszenia dymem i pestycydów, wpływają na jej wspaniały smak. Na próżno takiej yerby szukać gdzieś indziej – producenci Mate Green dobrze wiedzą, jak powinna smakować dobra yerba mate. I jak zachęcić do jej picia wymienione wcześniej osoby! Dzięki pojawieniu się na runku Mate Green – również z ziołami, albo owocami – coraz więcej ludzi, także w Polsce, pije regularnie Zielone Złoto Indian, jak bywa zwana yerba mate! Wszystkie odmiany, gatunki i mieszanki yerba mate, najlepszych na świecie producentów można zakupić w sklepie YerbaMarket - https://www.yerbamarket.com/pol_m_Yerba-mate-100.html , a na hasło "tekst na e-krajna.pl" wpisane w uwagach do zamówienia, czeka na każdego zamawiającego drobny upominek :)

Yerba Mate Green Organic dba o Twoje zdrowie

Organiczna yerba to jednak coś więcej niż smak – to też dbałość o swoje zdrowie. Brak zanieczyszczeń w środowisku wzrostu ostrokrzewu i dobrej jakości gleba, powodują, że zyskujemy dostęp do yerby o znacznie wyższym potencjale leczniczym, niż jakiekolwiek yerby na rynku.

Mate Green to marka yerb z plantacji w Brazylii. Ostrokrzew uprawiany jest tam bez użycia nawozów sztucznych, pestycydów, GMO, w zgodzie z miejscową florą i fauną. Nie ma w niej azotanów, metali ciężkich, środków chemicznych. Tak świetnej jakości yerba posiada dwa aktualne certyfikaty: ECOCERT i Agrobiotest. Susz już 2-3 miesiące po zbiorze i suszeniu gorącym powietrzem, wędruje do producenta, gdzie jest szczelnie pakowany. Czasem dodawane są do niego zioła czy owoce (również dobrze skomponowane i ekologiczne). Mate Green Organic to rodzaj tej świeżej mate - czystej i bez pyłu. Posiada 5% patyczków, a cała reszta to mięsiste listki ostrokrzewu paragwajskiego! Zero aromatów, ulepszaczy, urozmaiceń. Prosta i mocna yerba mate. To wszystko sprawia też, że jest to yerba pozbawiona goryczy!

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone