Zamknij

Jak znaleźć najlepiej zlokalizowany apartament w Zakopanem?

00:09, 30.01.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Jak znaleźć najlepiej zlokalizowany apartament w Zakopanem? - fot. partnera

Dla wielu to najważniejszy aspekt każdego wyjazdu. Dobra lokalizacja to gwarancja udanego urlopu. Podobnie jest też w przypadku poszukiwania idealniej nieruchomości pod zakup. Jak to wygląda w stolicy polskich gór? Nie jest przecież tajemnicą, że Zakopane to prawdziwa mekka turystyczna, która przyciąga każdego roku setki tysięcy turystów i osób szukających chwili wytchnienia od zgiełku dużych miast.

Apartamenty Zakopane. Sprzedaż rośnie

Boom turystyczny w Zakopanem sprawił, że stolica polskich gór jest wyjątkowo popularnym kierunkiem. Zainteresowanie miastem przekłada się także na sporą atrakcyjność nieruchomości. Wiele osób szuka bowiem lokali, domów, apartamentów pod wynajem. Część z nich jest także zainteresowana kupnem takich obiektów. Co należy wziąć pod uwagę?

- stopień skomunikowania z centrum miasta

- bliskość szlaków turystycznych

- odległość od Krupówek

- otoczenie, sąsiednie budynki

- zaplecze oświatowe (szkoły, przedszkola)

W Zakopanem, świetna lokalizacja oznacza bycie w samym sercu popularnych miejsc, takich jak centrum miasta, Krupówki czy okolice Wielkiej Krokwi. Najlepiej jeśli jest to apartament, który znajduje się w odległości krótkiego spaceru lub jazdy samochodem od tych miejsc i w odległości spaceru od popularnego jeziora Morskiego Oka.

Charakter noclegu – dlaczego warto wybrać apartament?

Apartamenty, pensjonaty, schroniska młodzieżowe – każda z tych opcji ma swoją specyfikę. Nowoczesne apartamenty to propozycja, z której korzysta coraz więcej turystów. Oferują znakomite warunki za przystępną cenę. Gdzie szukać tych najbardziej atrakcyjnych? Paradoksalnie w centrum Zakopanego. To ciekawa propozycja dla osób ceniących sobie spokój i tradycyjne formy spędzania wolnego czasu. Schroniska to z kolei znakomita okazja to spędzenia noclegu w sercu polskich gór.

Miejsce noclegu

W inny sposób spędzimy czas mieszkając blisko Krupówek, a inaczej w uroczym pensjonacie przy lesie. Krupówki, czyli reprezentacyjna arteria Zakopanego to dobry pomysł dla tych, którzy lubią czerpać z uroków nocnego życia. Znajduje się tutaj szeroka oferta gastronomiczna i kluby muzyczne prezentujące wykonawców reprezentujących różnorodne gatunki muzyczne.

Mieszkanie pod wynajem to szybko stopa zwrotu

W Zakopanem, gdy kupisz apartament pod wynajem, ze względu na dużą liczbę turystów, możesz spokojnie myśleć o zyskach. Szacuje się, że nawet przy niewielkim kredycie, już po kilku latach właściciele mogą odczuć pierwsze korzyści z dokonanej inwestycji.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone