Zamknij

Drzwi drewniane – na co warto zwrócić uwagę?

21:17, 26.02.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
artykuł sponsorowany

Drzwi to ważny element wystroju w każdym domu i mieszkaniu, jak również w firmach i instytucjach. Porządne drzwi wewnętrzne zapewniają prywatność, gwarantują izolację termiczną i akustyczną. Na rynku możemy wybierać między wieloma modelami, na jakie kwestie warto zwrócić uwagę?

Drewniane drzwi wewnętrzne

 Wiele osób decyduje się na zakup drewnianych drzwi wewnętrznych. Powodów jest kilka, drewno to naturalny i piękny materiał. Drzwi wewnętrzne wykonane z takiego materiału z pewnością będą nam służyły przez bardzo długi czas. To oczywiście nie koniec, Drzwi drewniane są bardzo estetycznie i doskonale prezentują się niemal w każdym pomieszczeniu.

Drzwi drewniane – na co warto zwrócić uwagę?

  1. Rodzaj drewna

Na rynku dostępne są drzwi drewniane wykonane z różnych gatunków drzew, między innymi takich jak:

  • sosna
  • dąb
  • buk
  • jesion
  • i inne

Rozmiar

Oczywiście rodzaj drewna to tylko jedna z wielu kwestii, na które warto zwrócić uwagę. Istotny jest również rozmiar drzwi, na rynku dostępne są między innymi: 60, 70, 80, 90.  Przed zakupem drzwi koniecznie wszystko dokładnie wymierzmy.

Drzwi drewniane rozwierne i przesuwne

Zakupić możemy również drzwi drewniane rozwierne prawe i lewe, jak również drzwi przesuwne. Podpowiemy, że drzwi przesuwne sprawdzą się w przypadku ograniczonej przestrzeni – w przeciwieństwie do drzwi rozwiernych nie zabierają miejsca.

Oczywiście w przypadku drewnianych drzwi rozwiernych musimy jeszcze przemyśleć czy potrzebujemy drzwi prawych czy lewych oraz, czy jesteśmy zainteresowani drzwiami jedno- czy dwu skrzydłowymi.

Design drzwi drewnianych

Tutaj oczywiście mamy mnóstwo możliwości. Zakupić możemy drzwi pełne i z przeszkleniami, klasyczne i w nowoczesnym stylu. To nie koniec, drewniane drzwi wewnętrzne dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. W zależności od preferencji możemy zdecydować się na okucia proste lub bardziej ozdobne, złote, srebrne, czarne –możliwości jest naprawdę dużo.

Zakończenie

Drzwi drewniane są bardzo dobrą inwestycją. Wybierać możemy między wewnętrznymi drzwiami drewnianymi w różnym stylu i oczywiście w szerokim przedziale cenowym. W ofertach firm znajdziemy wiele wartych uwagi propozycji.

Na koniec podpowiemy, bardzo ciekawą ofertę przygotowała firma Kornik. Oprócz drewnianych drzwi wewnętrznych w ofercie znajdziemy również ościeżnice regulowane, stopnie i podstopnice, schody, parapety i systemy balustrad. Co ważne, firma do produkcji  oferowanych artykułów używa tylko wysokiej jakości polskiego drewna.

Udanych zakupów!

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone