Zamknij

Czy warto pozycjonować się w Bydgoszczy?

00:01, 02.03.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
artykuł sponsorowany

Zastanawiasz się czy warto pozycjonować się w Bydgoszczy? Ten artykuł jest dla Ciebie

Pozycjonowanie stron www - Sprawdziliśmy we Bydgoszczy to się opłaca!

Pozycjonowanie to długotrwały proces, dzięki któremu możemy zwiększyć widoczność firmy w internecie, a co za tym idzie, zyskać wielu nowych klientów. W dużych miastach, takich jak Bydgoszcz, pozycjonowanie to "must have" – w gąszczu konkurencji  trzeba wyróżnić się i w ciekawy sposób przedstawić klientowi naszą usługę. Użytkownik, widząc prywatną stronę z dobrze przygotowaną ofertą i pozytywnymi opiniami na pewno spojrzy na nią bardziej przychylnie niż na propozycje firm, które nie mają strony www.

W Warszawie, w zależności od tego, na na jakiej grupie klientów nam zależy możemy pozycjonować się w poszczególnych rejonach i dzielnicach, takich jak Śródmieście.

1. Jesteś szukany w internecie

Pierwszym ważnym argumentem dla pozycjonowania swojej strony jest zwiększenie widoczności firmy w internecie, nie ważne czy prowadzisz mały lokalny sklep, czy usługi stolarskie w śródmieściu. Aż 80% ludzi przed skorzystaniem z usługi lub kupnem danego artykułu szuka informacji w internecie. Jeśli strona Twojej firmy zajmuje wysokie pozycje, a co więcej, ma dobre opinie, to jesteś na dobrej drodze do zdobycia nowych klientów i oczywiście zwiększenia zysków. Dla przykładu wspominany "stolarz Bydgoszcz ".

Jak widzimy, w dzisiejszych czasach zarówno małe firmy, jak i wielkie przedsiębiorstwa mają swoje witryny, z cała pewnością  warto promować się w internecie.

Dla przykładowego zapytania "stolarz Bydgoszcz" jest aż 1200 wyszukiwań miesięcznie – sami szybko przeliczymy, ile możemy zyskać.

2. Wysokie pozycje dostarczają klientów nie tylko z Bydgoszczy

Wysokie pozycje strony internetowej to sposób na dotarcie do interesującej Cię grupy klientów. Co ważne, przy długim okresie pozycjonowania Twoja strona będzie bardziej widoczna w postaci tak zwanego "long-tail",  co poskutkuje większą liczbą wejść nowych klientów i będzie miało wpływ na zysk Twojej firmy. Pozycjonując stronę lokalnie np. w Bydgoszczy, możemy zainteresować swoją ofertą także osoby z okolic, z województwa kujawsko-pomorskiego czy nawet z całej Polski. Potencjał pozycjonowania w Bydgoszczy jest naprawdę ogromny.

3. Pozytywnie wpływa to na Twoją markę

Pozycjonując stronę, nie tylko zwiększasz widoczność swojej firmy, ale także budujesz swój wizerunek i markę. Dobrze wypozycjonowana strona to klucz do zdobycia nowych klientów oraz ich pozytywnych opinii. 

Jeżeli ktoś szuka usługi w internecie i znajdzie Twoją stronę to zapewne dobrze ją przejrzy – wysoka pozycja w wyszukiwarce i dobrze przygotowana oferta znacznie zwiększą szansę  na to, że klient skorzysta z Twoich usług , a nie z usług konkurencji.

W dużych miastach, takich jak Bydgoszcz, bardzo ważne jest pozycjonowanie lokalne, mając do wyboru  mnóstwo usług i sklepów konsumenci zazwyczaj w pierwszej kolejności sprawdzają opinie w internecie. Pozytywne komentarze poprzednich klientów to najlepsza reklama! 

4. Pozycjonuje się też konkurencja

Kolejnym argumentem, przemawiającym za pozycjonowaniem w miejscowości Bydgoszcz są działania konkurencji, która promuje się niemal wszędzie – a warto być o krok przed nią. Wybierając firmę specjalizującą się w pozycjonowaniu, taką jak 1STplace.pl (pozycjonowanie Bydgoszcz) możemy uzyskać wysokie pozycje przy korzystnym budżecie, a to będzie miało realny wpływ na zyski firmy. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z takich usług, podpowiadamy, że warto zdać się na wiedzę i doświadczenie fachowców. 

5. Strona internetowa pracuje dla Ciebie cały czas

Kolejnym już argumentem przemawiającym za pozycjonowaniem strony www w Bydgoszczy jest to, że witryna pracuje dla Ciebie cały czas. Nieważne czy śpisz, czy jesz – Twoja strona internetowa jest ciągle odwiedzana przez użytkowników zainteresowanych ofertą.

Nie przegap szansy i zacznij promowanie w internecie już teraz!  Pozycjonowanie to długotrwały proces, aby dogonić i przegonić swoich konkurentów, którzy już się pozycjonują, warto rozpocząć go jak najszybciej. 

6. Pozycjonowanie jest coraz popularniejsze 

Praktycznie, każdy sklep pozycjonuje się w internecie, a te lokalne z Bydgoszczy mają nawet po kilka tak zwanych "landing-page", które promują produkty w poszczególnych dzielnicach Bydgoszczy. Niezależnie od tego czy jesteś hydraulikiem, czy doradcą podatkowym, osobą wykonującą wolny zawód czy świadczącą określone usługi – praktycznie każdy ma już swoje strony internetowe i warto do tego grona dołączyć.

Sami znamy klientów, którzy na pozycjonowaniu zarabiają ogromne pieniądze, na swoich serwisach i sklepach internetowych potrafią wygenerować nawet 100 tysięcy zysku miesięcznie. Przeciętny stolarz z dużego miasta, pozycjonując się może zyskać nawet do 40  000 zł zamówień w ciągu miesiąca. Podsumowując, pozycjonowanie w Bydgoszczy  się opłaca ! :)

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone