Zamknij

Wizyta teściowej, czyli jak posprzątać w kilka minut

10:50, 25.03.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Wizyta teściowej, czyli jak posprzątać w kilka minut

Wyobraź sobie, że odpoczywasz na kanapie, popijając ulubioną kawę i nie przejmujesz się niczym, bo dzisiejszy dzień Cię wykończył. Aż tu nagle dzwoni telefon. Okazuje się, że ukochana teściowa będzie u Ciebie za jakieś 20 minut! Dramat?! To mało powiedziane! Na podłodze okruchy i kurz, na suszarce nieposkładane pranie, w przedpokoju piasek. Jak to ogarnąć, zanim przyjdzie „mamusia”? To wcale nie jest najczarniejszy scenariusz. Teściowa przecież nie musiała wcześniej uprzedzać o wizycie. Mogłoby się okazać, że nie dzwoni do telefonu, tylko do drzwi! Także bez paniki! Masz w końcu jakieś 15 minut na ogarnięcie tego chaosu, a przy odrobinie szczęścia zdążysz nawet wstawić wodę na kawę. Potrzebujesz tylko kilku sprytnych sztuczek!

Jak szybko posprzątać mieszkanie?

Najpierw szybko poskładaj wszystkie niepotrzebne sprzęty! Suszarka na pranie, deska do prasowania, mata do jogi- nic nie może zostać w zasięgu wzroku! Pranie szybko poskładaj i schowaj do szafy na wypadek, gdyby teściowa zechciała obejść wszystkie pokoje, w jakimś nikomu nieznanym celu. Koniecznie zbierz niepotrzebne rzeczy i kurz ze stołu oraz stolika kawowego! Tam pewnie usiądzie. Te czynności powinny zająć Ci około 5 minut. Zostało 10! Jeśli na podłodze w salonie bądź kuchni są porozrzucane zabawki dziecka, weź jedno duże pudło z jego pokoju i tam wszystko powrzucaj. Zabawkami w pokoju dziecięcym nie musisz się aż tak przejmować, bo przecież to teren Twojej pociechy, a zabawki są do zabawy, a nie do ozdoby półek. Gdyby wszystko w pokoju dziecka było poukładane, to mogłoby być odrobinę podejrzane dla teściowej. Jakaś harmonia w przyrodzie przecież musi istnieć! Zostały Ci już tylko podłogi. Odkurzacz w ruch i po pierwsze przedpokój, łazienka i salon! Raczej teściowa w kuchni nie będzie miała co robić, jeśli przygotujesz jej kawę samodzielnie, ale jeśli wystarczy Ci czasu, to jak najbardziej kuchnie też możesz odkurzyć. Najważniejsze, żeby teściowa nie poczuła żadnych zanieczyszczeń pod stopami. Dla pewności możesz zaproponować jej kapcie. Gorzej jest tylko wtedy, gdy okazuje się, że worek w odkurzaczu jest przepełniony i sprzęt nie ma praktycznie mocy ssania. Czy w takiej sytuacji się poddajesz?

Worek do odkurzacza

Nigdy! Nie możesz stracić reputacji w oczach teściowej! Walcz do ostatniej chwili. Wystarczy zaopatrzyć się w worki do odkurzaczy od firmy WORWO! To sprzęt do zadań specjalnych! A taka sytuacja z pewnością do nich należy. WORWO oferuje worki o dużej pojemności, bardzo dobrej filtracji, a przede wszystkim wytrzymałości! Z pojemnymi workami nie zaskoczy Cię już nagła wizyta teściowej. Po takiej szybkiej porządkowej akcji zapal świecę zapachową dla lepszego efektu, zalej kawę, a teściowa będzie dumna z takiej synowej!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone