Zamknij

Używane auto? Zajrzyj do salonu dealerskiego!

10:38, 08.04.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Najczęściej poszukiwania używanego samochodu rozpoczynamy na portalach ogłoszeniowych. Nie każdy z nas jednak zdaje sobie sprawę z tego, że dobre oferty można znaleźć również w salonach dealerskich!

Znalezienie dobrego auta z drugiej ręki może być nie lada wyzwaniem. Gdy chcemy zakupić model, który nadal będzie w świetnym stanie wizualnym i technicznym, możemy natrafić na sporo problemów.

Specjaliści współpracujący z serwisem internetowym http://opony-norden.pl/ wskazują, że wiele z nich można uniknąć przez zakupienie auta w salonie dealerskim. Możemy zakupić tam również pojazdy pochodzące z drugiej ręki!

Jakie samochody używane można kupić u dealera?

W salonach dealerskich marek można kupić dzisiaj nie tylko auta nowe, ale także te używane. Newsy motoryzacyjne poświęcają im coraz więcej informacji, ponieważ kupowanie samochodu używanego od dealera stało się popularną alternatywą dla giełd, komisów, a także portali ogłoszeniowych.

U dealera marki możemy zakupić przede wszystkim samochody nowsze – mające do maksymalnie 5-8 lat w zależności od oferty. To przeważnie modele pochodzące z rozliczeń z klientami, na przykład przy zakupie nowego samochodu, to także auta poleasingowe oraz oddawane przez klientów po zakończeniu specjalnych umów kredytowych.

Wybór jest spory – od mniejszych modeli miejskich, przez samochody kombi doskonałe dla całej rodziny, a skończywszy na modnych teraz SUV-ach.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup auta używanego od dealera?

Jak mówią liczne wiadomości, które możemy znaleźć on-line, zakupienie samochodu od dealera może być kapitalnym wyborem dla każdego, komu zależy na szybkiej, bezpiecznej transakcji.

Na zakup auta u dealera decyduje się dzisiaj wiele osób, które chcą zawrzeć udaną transakcję od ręki. Dlaczego?

Zalety zakupu auta używanego w salonie dealerskim:

  • sprawdzony stan techniczny samochodu – pojazd jest kontrolowany w serwisie marki, klient może otrzymać informacje o wynikach przeglądu
  • gwarancja na używane – możemy otrzymać półroczną albo roczną gwarancję na samochód z drugiej ręki, która obejmuje określone układy i części
  • fachowa obsługa – przez przeszkolonego pracownika salonu dealerskiego
  • jazda próbna – możemy od razu skorzystać z jazdy próbnej, aby przetestować samochód
  • tanie ubezpieczenie dealerskie – można wykupić je od razu w salonie
  • różne metody finansowania – możemy skorzystać z kredytów w salonach dealerskich oraz z opcji leasingu
  • dodatkowe bonusy – zniżki w ASO, gratisy i inne bonusy dla klientów

Minusy związane z zakupem auta u dealera

Zatem zakupienie samochodu używanego od dealera ma wiele zalet. Czy ma jakieś wady?

Przede wszystkim warto wskazać na fakt, że w salonach marek znajdziemy przede wszystkim auta dość drogie w porównaniu z ofertami w komisach czy też na portalach ogłoszeniowych. Wynika to z faktu, że są to modele z ostatnich roczników, nadal w świetnym, sprawdzonym stanie.

Zatem zakupienie auta używanego od salonu dealerskiego to atrakcyjna propozycja dla osób, którym zależy na bezpiecznej, udanej transakcji bez ponoszenia ryzyka!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone