Zamknij

Pożyczka przez internet – kto może liczyć na pieniądze on-line?

09:27, 12.04.2019 | artykuł sponsorowany

Chcesz pożyczyć pieniądze, ale nie masz czasu na wizytę w placówce banku? Zależy Ci na szybkości i wygodzie? W takim przypadku warto sprawdzić pożyczki internetowe. To sprawdzony wybór!

Pożyczkę gotówkową przez długi czas można było zaciągnąć tylko stacjonarnie. Trzeba było udać się do placówki pożyczkodawcy, aby tam wypełnić odpowiedni wniosek i przedstawić dokumenty potwierdzające zdolność kredytową. Teraz jednak nie jest to już konieczne – wystarczy tylko dostęp do internetu, aby pożyczkę otrzymać nawet tego samego dnia.

Na czym dokładnie polegają pożyczki internetowe? Kto zajmuje się ich udzielaniem? Jakie warunki trzeba spełnić? Sprawdź teraz wraz z serwisem http://25fps.pl/!

Pożyczka przez internet – czyli jaka?

Pożyczki internetowe to nic innego, jak pożyczki, które możemy uzyskać on-line – za pomocą stron internetowych lub specjalnych aplikacji dostępnych przez urządzenia mobilne.

Tego rodzaju pożyczki pozwalają nam na uzyskanie środków na dowolny cel i w rekordowo krótkim czasie – nawet w ciągu kilku minut od złożenia wniosku pożyczkowego.

Maksymalna kwota jest związana z typem pożyczki oraz ze zdolnością kredytową pożyczkobiorcy – im wyższa zdolność, tym wyższą pożyczkę możemy otrzymać. Czas spłaty wynosi najczęściej od jednego miesiąca do 10 lat.

Kto udziela pożyczek przez internet?

Pożyczki on-line są oferowane zarówno przez banki, jak również przez pozabankowe firmy pożyczkowe, które również oferują swoje usługi on-line. Informacje o pożyczkodawcach można znaleźć już teraz w sieci.

Dostępne są także pożyczki internetowe społecznościowe, które bazują na modelu social lending. Wówczas pożyczkodawcami są prywatni inwestorzy, którzy składają się na pożyczkę dla pożyczkobiorcy.

Kto może otrzymać pożyczkę on-line?

Pożyczki internetowe są łatwo dostępne – może otrzymać je praktycznie każda osoba, która spełni podstawowe warunki dyktowane przez pożyczkodawcę.

Podstawowe warunki do uzyskania pożyczki przez internet:

  • ważny dowód osobisty
  • miejsce zamieszkania w Polsce
  • odpowiednia zdolność kredytowa
  • dostęp do internetu

Najczęściej do uzyskania pożyczki on-line nie musimy przekazywać żadnych dodatkowych dokumentów potwierdzających dochody.

W przypadku pożyczki on-line w swoim banku ma on dostęp do naszej historii konta, dlatego na tej podstawie przygotowuje wyliczenie zdolności kredytowej. W pozostałych przypadkach składamy oświadczenie o swoich dochodach.

Bardzo ważny jest także brak zadłużeń odnotowanych bazach, w tym w bazie BIK – Biurze Informacji Kredytowej, a także bazach BIG:

  • Krajowy Rejestr Długów – KRD BIG
  • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej
  • BIG InfoMonitor

Złóż swój wniosek już teraz!

Dokładne wiadomości o procedurze pożyczkowej on-line można znaleźć na stronach WWW pożyczkodawców.

Wystarczy tylko wypełnić odpowiednio wniosek, a także, w razie potrzeby potwierdzić swoją tożsamość, na przykład przez przelew on-line.

Po rozpatrzeniu wniosku, co najczęściej ma miejsce jeszcze tego samego dnia, kwota przekazywana jest na konto bankowe pożyczkobiorcy. Dokumentację pożyczki otrzymujemy na adres e-mail albo tradycyjną pocztą.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone