Zamknij
REKLAMA

Jak wybrać najlepszy parking przy lotnisku?

17:57, 23.04.2019 | materiały partnera

Samolot to zdecydowanie jeden z najwygodniejszych i najbezpieczniejszych środków transportu. Poza tym pozwala nam na przebycie sporej odległości w stosunkowo krótkim czasie. Tak naprawdę jedynym minusem podróżowania samolotem jest niewielka ilość lotnisk, dlatego konieczne jest to, żebyśmy dostali się tam przy pomocy samochodu. Właśnie z tego powodu tak ważne jest wybranie odpowiedniego parkingu.

Co wziąć pod uwagę w trakcie wybierania parkingu?

Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że nie każdy parking zapewni naszemu samochodowi należyte bezpieczeństwo. Dlatego tak ważne jest to, żebyśmy wybierali tylko taki, który budzi nasze zaufanie, a także jest prowadzone przez profesjonalną firmę. Oczywiście w Internecie znajdziemy wiele różnych ofert. Jednak tylko takie miejsce, które spełnia wszystkie najważniejsze wymagania, możemy wziąć pod uwagę w trakcie podejmowania decyzji.

Odległość od lotniska

Bez wątpienia jedną z najważniejszych kwestii jest lokalizacja parkingu. Szczególnie dlatego, że w pobliżu lotnisk zawsze jest spory ruch, dlatego dotarcie do celu może zająć trochę czasu. Właśnie z tego powodu warto zwrócić uwagę na parkingi, które znajdują się np. zaledwie 100 metrów od terminala pasażerskiego. Dzięki temu możemy swobodnie dotrzeć tam pieszo, a my nie będziemy musieli martwić się narastającymi korkami.

Transfer na lotnisko

Warto zwrócić uwagę na to, że w niektórych sytuacjach trudno jest nam dostać się pieszo na terminal. Szczególnie wtedy, gdy podróżujemy z dziećmi, osobami starszymi lub po prostu z dużą ilością bagażu. Wtedy konieczne jest to, żebyśmy zwrócili uwagę na to, czy parking balice dysponuje samochodem, który przewozi swoich klientów wprost na lotnisko. Dzięki temu dostaniemy się tam bez żadnych problemów.

Bezpieczny parking

Konieczne jest też to, żebyśmy zwrócili uwagę na to, czy wybrany przez nas parking zapewnia wystarczającą ochronę naszemu samochodowi. W końcu to właśnie od tego zależy, czy będziemy mogli w spokoju podróżować. Dlatego bardzo ważne jest to, by parking był ubezpieczony, najlepiej kilkukrotnie. Poza tym niezwykle istotne jest ogrodzenie, oświetlenie, a także całodobowa ochrona. Dzięki temu będziemy mogli być naprawdę spokojni o nasze auto.

Możliwość długoterminowego wynajmu miejsca postojowego

Zwróćmy uwagę też na to, jak długo możemy wynajmować miejsce postojowe. Szczególnie wtedy, gdy wiemy, że nasza podróż będzie dłuższa. W takiej sytuacji tym bardziej nasze auto wymaga najlepszej ochrony. Jednak nie zapominajmy też o tym, że w samochodzie, które nie był długo uruchamiany, mogło dojść do uszkodzenia np. akumulatora. Dlatego zdecydujmy się na taki parking, który zapewni nam pomoc w takiej sytuacji.

Odpowiednia cena

Bez wątpienia cena jest kolejną bardzo ważną kwestią, która na pewno ma wpływ na wybór parkingu. Jednak nie powinna być jedynym czynnikiem decydującym o tym. Poza tym warto zwrócić uwagę na możliwość wykupienia miesięcznego abonamentu. Warto też zdecydować się na parking, który oferuje darmowy transport na lotnisko i z powrotem.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone