Zamknij

Wesele w górach

15:15, 17.05.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Wesele w górach

Marzycie o pięknej, górskiej scenerii podczas swojego wesela, ale mieszkacie dość daleko? Boicie się, że rezerwując salę na przyjęcie, nie będziecie w stanie dopilnować wszystkiego osobiście i coś się nie powiedzie? Czy warto więc rezygnować z marzeń o idealnym weselu? Oczywiście, że nie! Trzeba tylko znaleźć rozwiązanie. My podpowiadamy, jak zorganizować ślub i przyjęcie weselne z dala od rodzinnego miasta i nie zaplątać się w natłoku przygotowań!

Sala weselna oraz doradca weselny

Przede wszystkim pozbądźcie się wątpliwości i paniki! Nic nie zadzieje się bez waszej aprobaty. To prawda, wesele daleko od rodzinnej miejscowości jest pewnego rodzaju wyzwaniem, ale przecież świat należy do odważnych! Przynajmniej wy oraz wasi goście będziecie mieli co wspominać. Przede wszystkim musicie jednak zwrócić uwagę na to, czy sala w hotelu, który wybierzecie, pomieści wszystkich waszych gości. Dobrze jest mieć zawsze pewien zapas miejsca, aby goście mogli swobodnie się bawić. Lecz z uwagi na fakt, że goście muszą pokonać trochę kilometrów, czasami rezygnują w ostatniej chwili z udziału w przyjęciu. Warto więc mieć możliwość modulowania liczby gości, chociaż kilka dni przed weselem. To ogromnie ułatwia sprawę i zmniejsza koszty. Dobrze byłoby też mieć osobę, która w porozumieniu z wami będzie pilnowała wszystkich spraw, związanych z waszym weselem. Takiego doradcę weselnego oferuje do waszej dyspozycji Dwór Korona Karkonoszy. To pewnego rodzaju realizator waszych wizji, który dopilnuje wszystkiego na miejscu i będzie na bieżąco informował o postępach. Nie musicie martwić się o załatwianie wszystkiego na odległość. Powierzcie swój wyjątkowy dzień osobie z doświadczeniem w realizowaniu wesel. Jeśli macie wyjątkową wizję na przyjęcie lub jakiś szalony pomysł na atrakcje, śmiało możecie zrealizować go z Dworem Korona Karkonoszy. To obiekt otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje, których przygotowaniem zajmuje się od początku do końca!

Wesele w górach z noclegiem

Oprócz wystroju sali, dekoracji, kwiatów i wszystkich innych atrakcji, związanych z waszym weselem, bardzo ważną kwestią jest nocleg dla gości. Baza noclegowa w hotelu, który wybierzecie, w zależności od ilości gości, powinna być dość rozbudowana. Musicie jako Para Młoda zapewnić przybyłym komfortowe pokoje, z wygodnymi łóżkami i pysznym śniadaniem, serwowanym w dniu poprawin. Piękne górskie krajobrazy sprzyjają wypoczynkowi. Właśnie tak możecie zachęcać swoich gości do przybycia. Mogą połączyć przyjemne z pożytecznym i zrobić sobie w ramach waszego wesela maleńki urlop od codzienności. Gościom, którzy od dawna marzyli o wyjeździe w góry, na pewno ten pomysł się spodoba, a wasze wesele będzie tylko dodatkową motywacją. Dwór Korona Karkonoszy posiada pokoje oraz apartamenty, przeznaczone do wypoczynku gości weselnych. Kompleksowa obsługa na najwyższym poziomie sprawi, że goście docenią wysiłek Młodej Pary. Odprężeni i napełnieni pozytywną energią będą bawić się na waszym weselu do białego rana!

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone