Zamknij

Zalety Taxomatic, czyli dlaczego właśnie z tym programem warto prowadzić księgowość firmy?

11:59, 29.05.2019 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Zalety Taxomatic, czyli dlaczego właśnie z tym programem warto prowadzić księgowość firmy?


Księgowość. Dla niektórych zmora, dla kolejnych – przykry obowiązek, a dla jeszcze innych: pasja lub zawód. To właśnie tym ostatnim większość z nas powierza prowadzenie finansowych rozliczeń firmy, zdając się na profesjonalizm biur rachunkowych, który często obarczony jest niemałym kosztem.

Współczesna księgowość ma potencjał, by wyglądać inaczej – może być samodzielna, a przy tym oferować minimalne ryzyko popełnienia błędów. Co więcej – nowoczesne oprogramowanie może być nie tylko tanie, ale także przyjazne dla użytkowników. Przykładem aplikacji, która proponuje wszystkie te cechy, jest Taxomatic.

Poniżej prezentujemy zalety programu, które sprawiają, że jest on prawdopodobnie najlepszym wyborem, gdy chcemy na własną rękę zająć się sprawami księgowymi własnej firmy.

Niski koszt prowadzenia księgowości

Wysoki koszt powierzania księgowych obowiązków biurze rachunkowemu to jeden z powodów, dla których warto pomyśleć o wyborze Taxomatic. W przypadku, gdy nasze potrzeby są niewygórowane, a liczba kontrahentów ograniczona, używanie programu może być bezpłatne!

W innych sytuacjach korzystanie z oprogramowania wciąż jednak wiąże się ze znacznie niższym kosztem niż współpraca z profesjonalnymi księgowymi. Taxomatic rozliczany jest bowiem w modelu SAAS, który wymaga uiszczania niewielkiej, comiesięcznej opłaty (np. kilkunastu złotych – w zależności od wybranego planu). Eliminuje to konieczność zakupu kosztownego narzędzia, które może przecież okazać się nieodpowiednie dla naszych potrzeb.

Różnorodność funkcji

Niech nie zwiedzie Was niska cena Taxomatica! Mimo niewielkiego miesięcznego kosztu narzędzie oferuje funkcjonalność, która znajduje swoje zastosowanie w profesjonalnych biurach księgowych. Oznacza to, że aplikacja pozwoli w pełni okiełznać sprawy finansowe i rozliczenia jednoosobowych działalności gospodarczych, a także małych oraz średnich firm.

Z Taxomatic możesz między innymi: prowadzić pełną księgowość, Księgi Przychodów i Rozchodów, wystawiać faktury, tworzyć raporty, zintegrować system z Pocztą Polską, zarządzać magazynem, tworzyć Jednolity Plik Kontrolny. Na tym jednak nie kończą się funkcje programu – jak podają ich twórcy, jest ich aż 128.

Księgowość jeszcze nigdy nie była tak prosta i przejrzysta!

Kolejną zaletą opisywanej aplikacji jest jej prostota, którą twórcom udało się zachować mimo znacznego rozbudowania narzędzia. Taxomatic jest intuicyjny i do takiego stopnia przejrzysty, że nawet osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z księgowością, bez problemu się w nim odnajdą. Plusem jest także estetyczny, nowoczesny wygląd sprawiający, że posługiwanie się aplikacją to czysta przyjemność.

Taxomatic i jego mobilność

Na uwagę zasługuje także mobilność programu, która pozwala korzystać z niego z dowolnego miejsca na świecie. Oznacza to, że nawet nie mając przy sobie komputera, możesz w pełni kontrolować swój biznes w aspekcie sprawozdań finansowych. Ta cecha Taxomatic będzie ogromnym atutem dla tych, którzy często podróżują – i służbowo, i w celach rekreacyjnych. Mobilność pozwala zyskać wgląd do wszelkich najpotrzebniejszych danych oraz dokumentów, co może okazać się konieczne w kryzysowych sytuacjach.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone