Zamknij

Śniadanie to podstawa

11:00, 02.08.2019 | artykuł sponsorowany
Śniadanie to podstawa

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, tak mówiły nam mamy i babcie, którym bezwzględnie przyznajemy rację. Śniadanie przygotowane  z wysokiej jakości produktów, zapewni Ci właściwą ilość substancji odżywczych i pozwoli, stawić czoła nowemu dniu z odpowiednim zastrzykiem energii.

Często zabiegani nie mamy czasu zjeść w domu pożywnego śniadania, dlatego też warto zjeść śniadanie, które zabierzecie ze sobą do pracy i zjecie w towarzystwie aromatycznej kawy. Dlatego też, idealnym miejscem na spędzenie każdego poranka jest Piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb.

Propozycja śniadaniowa od Grocholi to przede wszystkim kanapki z bułek wypiekanych na miejscu, które kuszą niezwykłym smakiem i świeżością. Do każdej kanapki można dobrać składniki, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że zjesz to co lubisz. Śniadanie u Grocholi to nie tylko pyszne kanapki, to także odżywcze deserki, tworzone na bazie deseru mlecznego, płatków owsianych oraz owoców. Podawane w słoikach pozwolą się zabrać wszędzie.

Ciepłe posiłki są syte i na dłużej zapełniają nasze brzuchy. Już te dwa czynniki powinny nas skłonić do spożywania ciepłych posiłków, bo przecież jemy po to, żeby się nasycić i na parę godzin zapomnieć o głodzie.

Pożywne śniadanie również na ciepło. Ciepły posiłek szczególnie w chłodne poranki to dodatkowa energia dla Ciebie i Twojej rodziny. Tutaj wybór również należy do Ciebie. W Piekarni Grochola Prawdziwy Chleb.  każdą kanapkę podawaną na ciepło możesz skomponować samodzielnie począwszy od rodzaju pieczywa, po podgrzewane składniki, kończąc na świeżych warzywach i sosach.

Dla tych, którzy rano biegną na siłownię Piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb. proponuje świeże sałatki, które przygotowuje na miejscu i podaje z ciepłym pieczywem. Lekkie śniadanie przed treningiem doda Ci energii i pozwoli na solidny wysiłek fizyczny.

Listę sklepów znajdziesz na www.prawdziwychleb.com w zakładce sklepy firmowe

Sprawdź również co u nas słychać na naszym fanpage:

https://www.facebook.com/grocholaprawdziwychleb/

https://www.instagram.com/grocholaprawdziwychleb/

 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone