Zamknij

Pierwsza konferencja prasowa kandydatów PiS na włodarzy gmin w powiecie sępoleńskim

14:44, 23.08.2018 | ps
REKLAMA
Skomentuj
Pierwsza konferencja prasowa kandydatów PiS na włodarzy gmin w powiecie sępoleńskim - fot. Paweł Szydeł

Wczoraj w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, poseł na Sejm RP Bartosz Kownacki oficjalnie zaprezentował kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na włodarzy gmin w powiecie sępoleńskim.

- Cieszę się, że spotykamy się w takim miejscu. W sali, w której prezentowana jest wystawa "Ojcowie Niepodległości", w roku stulecia Niepodległości, z takim przekazem, który mówi o tych stu latach, które były trudne dla naszej Ojczyzny, a jednocześnie wspaniałe. Chciałbym w tym szczególnym miejscu zaprezentować naszych kandydatów, którzy, mam nadzieję, będą tworzyli następne sto lat historii naszej niepodległości, wpierw tutaj w powiecie sępoleńskim, a potem być może także na wyższych szczeblach, w województwie albo w parlamencie - mówił na wstępie poseł Bartosz Kownacki.

Następnie parlamentarzysta krótko przedstawił poszczególnych kandydatów.

- W Sośnie naszą kandydatką jest pani Kamila Jabłońska, pracownik organów samorządu powiatowego, która była bardzo zaangażowana w pomoc osobom poszkodowanym w wichurach, które dokładnie rok temu nawiedziły ten region Polski. Osoba zaangażowana społecznie i to jest cecha charakterystyczna dla wszystkich naszych kandydatów. Jestem przekonany, że pani Kamila ma ogromne szanse, żeby wyścig wyborczy w Gminie Sośno wygrać.

- Kolejna kobieta w naszym gronie to pani Karolina Pliszka kandydująca na stanowisko Burmistrza Więcborka. Pani Karolina jest nauczycielem języka angielskiego, członkiem Solidarności, osobą bardzo zaangażowaną w szereg akcji społecznych, pomagała w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym, na Uniwersytecie Trzeciego Wieku... To pokazuje, że jest osobą bardzo zaangażowaną w działalność społeczną, działalność, która buduje zaufanie lokalnych społeczności. Daje to ogromną szansę na sukces wyborczy.

- Pan Aleksander Atamański będzie startował na burmistrza tutaj w Kamieniu Krajeńskim. Jestem przekonany, że wygra te wybory. Pan Aleksander jest bardzo zaangażowany w różne akcje historyczne, w upamiętnianie tej części powiatu sępoleńskiego, m.in. upamiętnienie rodziny Seydów. Pokazuje to, że dobrze jest wrośnięty w tę społeczność lokalną.

- I na koniec osoba, która jest mi osobiście najbardziej bliska, bo to mój współpracownik pan Adam Halama, kandydujący na Burmistrza Sępólna Krajeńskiego. Pan Adam na początku zgodził się współpracować z moim biurem poselskim i robi tam szereg dobrych rzeczy, a później zgodził się kandydować na burmistrza i wierzę, że te wybory wygra. Pan Adam jest członkiem Stowarzyszenia Króla Kazimierza Wielkiego, angażuje się w szereg akcji patriotycznych, związanych z pamięcią o Katyniu, o tragedii smoleńskiej, jest więc wrośnięty w tę lokalną społeczność.


Wiemy czego oczekują mieszkańcy

- Z przeprowadzonych przez nas badań i analiz wiemy, czego oczekują mieszkańcy poszczególnych gmin. Wiemy też, że szereg z występujących tutaj problemów pojawia się we wszystkich gminach powiatu - mówił poseł Bartosz Kownacki. - Dlatego tak ważna będzie współpraca wszystkich naszych kandydatów.

- Po pierwsze jest tutaj problem komunikacji, dróg. Jechałem tutaj przed chwilą i ledwo zdążyliśmy na czas. Jedna z kandydatek spóźniła się nieco przez korek w Sępólnie. Jest to wprawdzie problem ogólnopolski ale w powiecie sępoleńskim jest on widoczny wyraźniej niż w innych regionach. Szczegolnie palący jest tutaj problem obwodnic. Ale kiedy będą tutaj wójtowie i burmistrzowie związani z partią, która dzisiaj rządzi w kraju, dużo łatwiej będzie im wywalczyć w Warszawie odpowiednie fundusze, odpowiednie decyzje, które spowodują, że ten system dróg będzie się tutaj rozwijał - dodał parlamentarzysta.

- Inne problemy, które są tutaj w powiecie wspólne dla wszystkich gmin, to kwestia komunikacji publicznej. To dotyczy szczególnie młodych ludzi, ktorzy muszą dojeżdżać do szkoły, mają z tym problem, to było sygnalizowane w ankietach.


Powiat niewykorzystanego potencjału

- Z dwóch rzeczy, które dla mnie były najbardziej dostrzegalne w powiecie sępoleńskim i mam nadzieję, że znajdą one odzwierciedlenie w programach poszczególnych kandydatów, to po pierwsze, brak miejsc, gdzie możnaby się spotkać, porozmawiać, gdzie mogłaby się młodzież spotykać i np. uprawiać sport. Takich miejsc, które w sposób naturalny będą powodowały, że poszczególne miejscowości i gminy będą atrakcyjne dla ich mieszkańców, będą miejscami, gdzie można spędzać czas i chce się spędzać czas, a nie wyjeżdżać do Bydgoszczy czy Warszawy.

- Patrzę też na ten powiat trochę z lotu ptaka i widzę, że tak znakomity potencjał pięknej historii i pięknego krajobrazu jest tutaj niewykorzystany od dziesięcioleci. Są inne regiony Polski, gdzie ten potencjał znajduje potem odzwierciedlenie w ilości przyjmowanych turystów, w ludziach, którzy spędzaja tam czas. A tutaj, mimo tak znakomitego miejsca, gdzie mogłyby być znakomite ścieżki rowerowe czy inne atrakcje, gdzie mogliby przyjeżdżać turyści, to nie jest wykorzystane. Mam nadzieję, że to też będzie w programach naszych kandydatów odzwierciedlone.


* * *

Na zakończenie konferencji o swoich osiagnięciach i planach mówili sami kandydaci. Z ich wypowiedzi wynika m.in., że dostrzegają w poszczególnych gminach potrzebę pilnych zmian, że obecnie brakuje tam zdecydowania w podejmowaniu kluczowych decyzji, że konieczne jest wykorzystanie drzemiącego w naszym regionie i dotąd niewykorzystanego potencjału przyrodniczego, kulturowego i historycznego.

W wypowiedziach kandydatów nie brakowało również konkretów. Znamienna była tu wypowiedź kandydata na urząd Burmistrza Sępólna Krajeńskiego:

- Jestem członkiem Stowarzyszenia Króla Kazimierz Wielkiego i jak państwo zapewne wiecie, Król Kazimierz Wielki zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną. Natomiast Halama zastał drogi piaskowe, a zostawi je asfaltowe. 

Wypowiadający się pod koniec konferencji szef powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości Marek Witkowski podkreślił konieczność dobrej, harmonijnej współpracy samorządów z Rządem.

- Z ogromną nadzieją patrzę na to, co dzieje się w kraju, chociażby w rolnictwie. (...) Musimy wybrać ludzi otwartych, młodych, z otwartą głową, którzy pomogą rządowi realizować jego zamierzenia w terenie. Musimy dążyć do tego, aby dobre zmiany, które następują w Polsce, dotarły także do powiatu sępoleńskiego - stwierdził Marek Witkowski.

(ps)
REKLAMA

Komentarze (75)

aayaay

22 15

Kandydaci PiS mają dostęp do posłów, ministrów, a nawet do samego premiera i dzięki temu będą mogli przedstawiać im problemy swoich gmin. To wielki atut. 14:57, 23.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jackjack

17 9

3mamy kciuki 18:03, 23.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

~~~~

41 7

Czy tylko przynależność polityczna decyduje o przyznaniu środków z ministerstwa, od wojewody itp. Jeżeli tak - a tak wynika z konferencji - to straszne to i smutne. Zawsze myślałam, że decydują argumenty oraz merytoryczne przesłanki 19:01, 23.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JaJa

7 4

Tak decydują argumenty i merytoryczne przesłanki. Tylko przez kilkanaście ładnych lat nikt ich nie miał. Mam nadzieję że po wyborach się to zmieni i będą rządzić nami ludzie merytoryczne potrafiący poprzeć to argumentami!! Dla dobra krajny. 10:59, 24.08.2018


jaja

34 18

Chyba czegoś nie rozumiem. W jaki szereg akcji społecznych zaangażowała się Pani Pliszka, skoro większość mieszkańców Więcborka jej nie kojarzy? Jedyne z czym mi się łączy to nazwisko to startowanie niemal w każdym możliwym konkursie na stanowisko dyrektora. KRS mówi, że w Więcborku jest 21 zarejestrowanych stowarzyszeń a Pani Karolina działa w ośrodku szkolno wychowawczym, którego w gminie nie ma. Wierzę, że będzie czytać te komentarze i wypowie w jakich akcjach brała udział. 20:26, 23.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

wyborca  2018r.wyborca 2018r.

5 12

Ja kibicuję obecnemu Burmistrzowi P. Kuszewskiemu, bardzo wartościowy człowiek chociaż nie z PiSu i bardzo we Więcborku lubiany. Bywa tak ,że ci z PiSu niekiedy przypominają tych z PO swoim podłym zachowaniem w tej kampanii.Pozdrawiam P. Burmistrza. 21:20, 23.08.2018


ngoilikengoilike

9 10

Podobnie jak p. Halama w Sępólnie. O jego stowarzyszeniu nawet google nie słyszał. 20:33, 23.08.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

czyt.czyt.

6 5

Ja słyszałam o
Stowarzyszeni p.Halamy i zamierzam tam wstąpić.Gdybyś się ngoilike bardziej interesował tym co dzieje się w Sępólnie to byś o tym wiedział. 21:25, 23.08.2018


krzepickikrzepicki

5 1

http://www.kazimierzwielki.pl/ trzeba szukać na google polskim. 12:57, 24.08.2018


xvxv

10 3

ngoilike to jak ty szukałeś(aś) nie umiesz używać google 20:46, 23.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aaxaax

22 6

z działań społecznych kojarzę jedynie pana Atamańskiego i panią Jabłońską. pani Karolino, pierwszą decyzją powinno być pożegnanie osoby, która napisała dla pani prezentację. 20:57, 23.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PWPW

24 12

Brawo PIS /aby było jasne nie jestem waszym zwolennikiem/ za kulturalne przedstawienie kandydatów . To nie to samo co niebawem nastąpi jak zaczną się przedstawiać kandydaci PO ,SLD i Nasza Krajna czy jak ją zwał .Wszystko to zmiksowana całość powołana do ogłupienia wyborcy aby głosował na jedynie słusznego kandydata .Oczywiście kandydata naszego broń cię Panie Boże nie obcego .Zapomniałbym ,że do tego miksu dojdzie jeszcze PSL niby jako niezależna siła nic bardziej mylącego .Zatem kombinacji co niemiara aby osiągnąć zwycięstwo./w ogłupieniu wyborcy/ .A tu masz prostota i przejrzystość ze strony PIS nie spotykana na lokalnym rynku wyborczym .Brawo PIS . 22:19, 23.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

o.Oo.O

0 0

nie wiesz Pan co piszesz :D 17:38, 09.10.2018


binbin

20 5

Jacyś tacy fajni ci kandydaci, zero napinki, luz, jakby to nie był PiS. 22:32, 23.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

xx

6 6

PW kulturalne, bo krótkie przedstawienie kandydatów, ledwie kilkusekundowe. 06:46, 24.08.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

czytczyt

2 5

TVP Bydgoszcz taki kawał przyjechała do Kamienia aby poświęcić tylko kilka sekund prezentacji kandydatów PiS. Co najmniej dziwne....
07:53, 24.08.2018


agaaga

2 4

kilkusekundowe......bo tyle mają do powiedzenia, resztę dopowie ich szef powiatowy 20:00, 24.08.2018


xxyxxy

8 7

Ta Solidarność pani Karoliny to Forum Związków Zawodowych, a nie "NSZZ Solidarność" 10:22, 24.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aayaaaya

24 7

Pani Pliszka powinna uwiarygodnić swoje działania społeczne. W wypowiedzi użyto sformułowania szereg akcji. Pytanie jaki to szereg? Nie można kłaść fundamentów z materiałów nie wiadomego pochodzenia. 10:30, 24.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ja.Ja.

19 4

Powinna i na pewno to zrobi. Co z ciebie za uczestnik życia politycznego? Przecież wiadomo że konferencja ma ograniczony czas i nie starczyło by go no uwiarygodnienie dotychczasowych poczynań. Po za tym jakie osiągnięcia mają kontrkandydaci Pani Karoliny. No Pan Pawlina doprowadził powiat na skraj zarządu komisarycznego :) a Pan Kuszewski świetnie odnajduje się jako przystawka. Mam nadzieję że Panowie będą mogli również " uwiarygodnić" swoje dotychczasowe dokonania. Pewnie jest ich bez liku, tylko dlaczego większość z nich jest postrzegana negatywnie?! 11:08, 24.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

czyt.czyt.

0 7

Do "ja" akurat ja należę do ludzi, którzy są od dawna obserwatorami życia politycznego . Jaki to sens przyjeżdżać telewizji bydgoskiej aż do Kamienia i poświęcić tak ważnej sprawie aż 55 sekund? To b.dziwne , a tak nawiasem mówiąc wyraz STARCZYŁOBY pisze się TAK ! Kłania się słowniczek ortograficzny, na naukę nie jest nigdy za pózno.
11:55, 24.08.2018


komediakomedia

22 7

Jedna mała konferencja a cały powiatowy establishment poci się ze strachu :) 11:37, 24.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Obserwuje Obserwuje

19 1

Najbardziej przechlapane ma zastępca burmistrza Więcborka z tego co slychac nikt z kandydatów za nim nie przepada.
No i jeszcze te dziwne komentarze 13:11, 24.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hahahaha

1 6

Kandydaci nie muszą go lubić. Najważniejsze, że wyborcy Kuszewskiego go lubią. 14:24, 24.08.2018


xx

8 16

Najważniejsze,że Burmistrz Więcborka nie ma przechlapane!!!Życzę P. Kuszewskiemu ZWYCIĘSTWA..
13:50, 24.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aayaaaya

9 6

Ja. By nie było tematu gdyby to rzeczywiście były akcje. Popytałem znajomych, "akcja" o której coś było słychać to majowy konkurs plastyczny dla dzieci, prawdopodobnie na potrzeby kandydowania zresztą. Śmieszne pretensje do telewizji Bydgoszcz, przecież to tylko kandydaci na wójta i burmistrzów jednego z powiatów! Ile więc czasu mieli poświęcić takiemu wydarzeniu? Dobrze, że chociaż je odnotowano. Dla porównania ministra Ardanowskiego w Więcborku w bydgoskiej wcale nie pokazano. No i nie przesadzajmy z tym strachem, są na tej lokalnej scenie więksi gracze. Jedynym pewniakiem do wygranej wydaje się być pani Kamila, czego zresztą jej życzę. Rok temu udowodniła, że może być świetnym gospodarzem. Nie bała się zakasać rękawów i pomóc po nawałnicy. Doświadczenie w pracy samorządowca też na plus. 14:05, 24.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

wyb...wyb...

7 0

ania aya, czy coś tam coś tam, nie napinaj się, to są wybory, każdy może powiedzieć sobie, sprawdzę się w zarządzaniu gminnym samorządem. Dla wszystkich kandydatów uznanie za chęci. nie podoba się, że ktoś ośmielił się chcieć? aya ania, nie cały świat kręci się wokół twojej osoby. 23:33, 24.08.2018


tutejszytutejszy

21 2

Tłumaczyć się z tego czego nie zrobili to powinni obecni włodarze, a nie kandydaci. 15:14, 24.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ProrokProrok

22 2

Pan Kuszewski na tyle dał się ludziom poznać i tyle dokonał, że będzie pierwszym burmistrzem w historii, który utrzyma stołek tylko przez jedną kadencję. 15:15, 24.08.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

wyborcawyborca

5 1

Proroku obyś się nie pomylił. Gdyby jednak wygrał to by pewnie komuś pokrzyżowało szyki, cały wysiłek włożony w tą kampanię ległby w gruzach, a to wszystko jest możliwe.... 18:14, 24.08.2018


laklak

1 0

Pierwszym w historii był Chrzanowski i Chatłas, to tak dla przypomnienia. 08:09, 04.09.2018


agataagata

3 10

Drogie Panie, zaniżacie poziom PIS-u, trzeba było się przygotować, jak wiedziałyście, że będzie prezentacja kandydatów, a tu wywołane do tablicy i co? i 1 !!!! 19:55, 24.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

czyt.czyt.

5 5

Droga Agato , wszyscy byli przygotowani, to TVP Bydgoszcz zawiodła, powycinała co nieco mówiącym, powyrywała z kontekstu wypowiedzi.Jeżeli nie wiesz to nie pisz bzdur.Wygląda na to,że TVP Bydgoszcz nie sprzyja PiSowi 20:02, 24.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AgataAgata

3 4

Otóż podejście do mikrofonu i stwierdzenie że Sośno potrzebuje zmian a Więcbork silnego ośrodka decyzyjnego pozwala na dokonanie powyższej oceny sytuacji. Potrzeba nam argumentów a nie sloganów. Każdy ma prawo startować na fotel burmistrza czy wójta. Poczekamy do spotkań przedwyborczych, aby np. p. Pliszka opowiedziała o swoich planach. Podkreślam swoich. Pan Halama również wspominał o drogach....owszem, powiat dostał kasę na drogi, i faktycznie zostaną zrobione. Mam tylko nadzieję, że walka o fotel włodarzy naszych gmin będzie uczciwa i poparta argumentami. W innym razie ludzie was ocenią. 21:22, 24.08.2018


aaxaax

5 2

droga czyt. przypomnę tylko, że prezesem TVP jest pan Kurski :) 21:47, 24.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

czytczyt

3 0

aax i tu słuszna uwaga,że prezesem TVP jest Kurski i jeżeli wie o TVP Bydgoszcz to powinien coś z tym zrobić, prawda? 04:36, 25.08.2018


pytampytam

12 2

Marach: oczyszczalnia, wodociągi, kanalizacja
Toczko: targowisko, plaża, rynek
Kuszewski: ? 22:12, 24.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

odpowiadamodpowiadam

8 1

nowe firanki w oknach gabinetu burmistrza i świeczki na parapetach... 22:35, 24.08.2018


z Powiatuz Powiatu

8 8

Pytam , nie jestem z Więcborka ale o ile się orientuję to P. Kuszewski też ma osiągnięcia, np. macie kolejne rondo, żłóbek, coś dla starszych ludzi było zrobione, w budowie 2 domy dziecka, a tak nawiasem mówiąc dlaczego pozbyliście się P. Maracha skoro tak wiele dla Więcborka zrobił? 04:43, 25.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

OdpowiadamOdpowiadam

13 1

Rondo wybudował marszałek, domy dziecka starosta, pod pretekstem czegoś dla starszych zrobiono salę sesyjną, żłóbek rzeczywiście w okresie bożego narodzenia stoi na rynku ale wyrzeźbił go pan Walczak a nie pan Kuszewski. 21:33, 26.08.2018


aaxaax

2 1

czyt. ale co ma zrobić? to, że nie pokazali mini konferencji (tylko) kandydatów PiS na burmistrzów i wójta to coś wielkiego? za chwile będą pretensje, że tv nie pokazuje spotkań wyborczych na radnych. ciekawe czy byłoby takie halo gdyby nie pokazali kandydatów z innych opcji politycznych. troszkę obiektywizmu, naprawdę. brawo dla komentującego "z Powiatu", nie jestem wielkim zwolennikiem pana Kuszewskiego, ale obiektywnie przyznaję rację. 09:41, 25.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkaniecmieszkaniec

16 1

do agata: Ja niestety mieszkam w Sośnie i chcę nowego wójta. Program polityczny to sprawa wtórna, bo kto tu mieszka to wie, co jest naszym problemem. Ten wójt co jest się wypalił już dawno. On chce ze świtą swoich urzędników pociągnąć jeszcze jedną kadencję do emerytury. Nawałnicą był zmęczony. Mieszkańcy proszący o pomoc go denerwowali. Jego służby nazwały nas "hołotą" albo "ludem" Jego radni to albo urzędnicy, albo emeryci urzędnicy, więc nie mów nam, że my tu potrzebujemy wielkich programów. My tu potrzebujemy kogoś, kto będzie działał i kogoś, kto nie będzie traktował mieszkańców jako "zło konieczne". A tak jest niestety teraz. 10:49, 25.08.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

21.1021.10

5 1

Mieszkańcu masz rację. W Sępólnie tez potrzeba zmiany Burmistrza i radnych.To towarzystwo już działa na nerwach, przyklaskują na wszystko Burmistrzowi.Największy sukces Burmistrza to sępoleńskie molo, niewypał, miało być tak cudownie, ale ostatnie lata niewiele tam się działo , a już jak coś miało być to przeszkodził deszcz. Prawdę mówiąc zle zaprojektowano molo i kawiarenkę.Jakoś we Więcborku nie ma mola a wspaniałych koncertów na więcborskim rynku z widokiem na jezioro i tej wspaniałej tam atmosfery Sępólno może tylko pozazdrościć.Przede wszystkim mieszkańcy chcą Burmistrza, który będzie im służył a nie tylko SWOIM, tego niestety podczas jego wieloletniej kadencji nie sposób było nie zauważyć. 21.10 jest ku temu dobra okazja. 12:58, 26.08.2018


20022002

1 0

Dobrze ze stanowisko kryzysowe powiatu nie wzywalo do pomocy prokurature i policje 06:06, 27.08.2018


DariuszDariusz

12 4

Zmiany muszą być bo marazm, stagnacja i ciamciaramciowatość 19:24, 26.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

paxpax

13 5

Prowadzone przez otoczenie obecnych włodarzy zajadłe ataki na kandydatów PiS świadczą tylko o panice w ich obozie. Ale taka agresja, wręcz furia, na pewno nie spodoba się wyborcom.
21:19, 26.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

??????

1 9

pax czy ty czytasz co piszesz? Raczej widzę tu ataki PiSowców na obecnego Burmistrza Więcborka świadczy o tym niezwykle podły artykuł na temat wszelkich zaniedbań w tym mieście, jaki to brud i smród, o dziurach w chodnikach(z tym to wielka przesada), łącznie z psimi odchodami na ulicach, o menelach(a gdzie tego nie ma?). , jak można takie bzdury pisać, ta kampania az SMIERDZI i kto tu bardziej panikuje? 07:40, 27.08.2018


młody młody

4 6

W czym się udzielała Pani Pliszka? Rozmawiałem z osobami z Placówki OW i przez ostatnie trzy a może nawet cztery lata nic nie robiła! 22:28, 26.08.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

FanFan

10 3

Udzielała się czy nie udzielała kogo to obchodzi.
Jest fajna babka ma poparcie posłów i to wystarczy.
Obecny burmistrz też nigdzie sie nie udzielał i został wybrany więc kogo to ...
Ale strach i ciśnienie jest ha ha ha.
22:55, 26.08.2018


JA.JA.

4 0

Człowieku sprawdź jeszcze raz!!! I dopiero wtedy weź udział w dyskusji... 12:35, 31.08.2018


WW

5 0

Fan to,że ta Pani ma poparcie posłów to niewiele znaczy musi mieć przede wszystkim poparcie mieszkańców Więcborka, a to się okaże 21.10. 07:31, 27.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aayaaaya

2 9

Jeżeli to prawda, że pani Pliszka od bardzo długiego czasu nie udzielała się w placówce opiekuńczo - wychowawczej, a uczyniła z tego swój mocny punkt to wstyd! Proponuję pani Karolino publiczne wyjaśnić sprawę i albo zamknie pani usta krytykom, albo zamknie pani sobie drzwi do gabinetu burmistrza. Ja na kłamców głosować nie będę. 14:02, 27.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JA.JA.

2 1

Proszę pani. Na pani głos i tak Pani Karolina nie mogłaby liczyć. Dla pani istnieje tylko 1 kandydat i z tego co widzę jest to obecny "włodarz" częstotliwość wypisywania przez panią komentarzy świadczy że albo nudzi się w pracy albo działa pani na zlecenie jednego z komitetów!! Nikt pani tego nie broni. Jednakże jeżeli zarzuca się komuś kłamstwo to warto mieć na nie chociaż cień dowodu, a nie pisać takie dyrdymały. Komuś się pod siedzeniem pali :) wszyscy jesteśmy tego świadomi że Nowy Burmistrz to nowe rozdanie w magistracie. Ale proszę się nie martwić jakoś to będzie P) 12:45, 31.08.2018


do tutejszydo tutejszy

13 1

Masz rację, że tłumaczyć się z tego czego nie zrobili to powinni obecni włodarze, a nie kandydaci. Ale czy to zrobią? Wątpię. 14:38, 27.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

~~

4 7

Jeżeli Pani Pliszka "czaruje" już na początku to źle świadczy! 19:56, 27.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

tak  myślętak myślę

0 4

Tak jest juz na starcie jest spalona, jeżeli prawdą jest ,że kłamie. Z kłamstwem daleko się nie ujedzie. 18:34, 28.08.2018


mbmb

9 1

W gminie jest dużo do zrobienia. Zamiast pisać posty po forach weźcie się do pracy. A przynajmniej nie piszcie w godzinach pracy urzędu. 22:38, 27.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

spostrzegawczyspostrzegawczy

0 5

Tu daje się zauważyć ,że tych postów krytykujących obecnego Burmistrza jest niewiele, bo i nie ma o co, a już na pewno o te bzdury co napisał portal e krajna . To był hit tej kampanii niczym Trzaskowskiego w stolicy. 04:58, 29.08.2018


mieszkam tumieszkam tu

6 8

Słabo Pani Karolino! Naciągana aktywność 23:30, 27.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

oj tamoj tam

14 3

od tych co są, nikt gorszy nie będzie 23:55, 27.08.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

wyborca wyborca

3 8

Oj tam , ci którzy są obecnie u władzy są w porządku, a z porządkiem w mieście jest nie najgorzej, portal mocno przesadził.Już niedługo wyborcy odpowiedzą kto będzie panował w Ratuszu, życzę P. Kuszewskiemu ZWYCIĘSTWA. 18:39, 28.08.2018


OszukanyOszukany

5 0

Fakt burmistrz nam się nie udał ale jeszcze 50 pare dni i będzie można naprawić błąd.

22:12, 28.08.2018


do wyborcydo wyborcy

8 0

"Panował" - takiego słowa użyłeś i w tym jest sedno. Ci którzy są chcą "panować", a potrzebny jest taki ktoś, kto będzie chciał "służyć". 08:06, 29.08.2018


21.1021.10

0 4

Oszukany obyś się nie pomylił, zresztą nie tylko ty....... 04:52, 29.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

OszukanyOszukany

5 0

No właśnie się pomyliłem 4 lata temu. 05:50, 29.08.2018


20182018

1 8

Oszukany, a czy Wam się w ogóle jakiś Burmistrz udał? Ponoć P. Marach tyle zrobił dla Więcborka i co? Gdzie Go macie?Zostawcie i głosujecie na tego co jest obecnie, bo następny może być gorszy, na to wygląda. Nie wszystko z PiSu jest dobre. 11:13, 29.08.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SssSss

0 6

Popieram dajcie szansę wykazania się obecnemu burmistrzowi Więcborka, jedna kadencja to za mało by się wykazać. No chyba że chcecie cyrk i kabaret to wybierzcie Pana Br...... 22:59, 29.08.2018


CZYT.CZYT.

2 7

SSS, MASZ RACJĘ PO JEDNEJ KADENCJI NIE MA O CZYM MÓWIĆ .UWAŻAM, ZE P. KUSZEWSKI I TAK WIELE ZROBIŁ I NIE TRZEBA TU ZMIAN, W TAKIM SĘPÓLNIE TO CO INNEGO, PO KILKUNASTU LATACH RZĄDÓW P.STUPAŁKOWSKIEGO CZAS NA ZMIANĘ.TAM POROBIŁO SIĘ NIESMACZNIE, KWITŁO KOLESIOSTWO I NALEŻY PRZECIĄĆ. 13:46, 13.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZuzannaZuzanna

1 4

Głupoty. Z zazdrością patrzę na Sępólno. Tam stabilność daje pewność rozwoju. 07:09, 14.09.2018


CiekawyCiekawy

1 2

Pierwsza kadencja mierna, to jaka będzie druga? 00:43, 14.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkaniecmieszkaniec

0 2

Cóż za prezentacja.... 12:10, 14.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

21.10.1821.10.18

1 1

Mamy nadzieję, że drugiej kadencji już nie będzie 22:41, 14.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

~~

3 3

Kim jest Pani Pliszka? Nikt tego nie wie! 14:46, 15.09.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

gośćgość

5 1

Na pewno nie przehandluje kandydatowi z listy PiS ciągnika za poparcie. A myślę, że wie wiele osób i odda na nią głos. 09:28, 16.09.2018


wyborcawyborca

3 1

Boicie się uczciwych kandydatów, oj boicie. 15:45, 15.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone