Zamknij
REKLAMA

Złotów, Koronowo, Kamień, Szubin, Białe Błota, Człuchów - druga tura wyborów samorządowych już 4 listopada

02:39, 02.11.2018 | red.
REKLAMA
Skomentuj
Złotów, Koronowo, Kamień, Szubin, Białe Błota, Człuchów - druga tura wyborów samorządowych już 4 listopada

Już w najbliższą niedzielę, 4 listopada 2018 roku, odbędzie się druga tura wyborów samorządowych. Na ostateczne rozstrzygnięcia czekają mieszkańcy 649 gmin i miast m.in. Miasta Złotów oraz gmin Koronowo, Kamień Krajeński, Szubin, Człuchów i Białe Błota.

Drugie tury wyborów samorządowych odbędą się w sześciu gminach naszego regionu. W Złotowie zmierzą się ubiegający się o reelekcję Adam Pulit oraz Mirosław Jaskólski. Do II tury wyborów na burmistrza w Koronowie weszli obecny burmistrz Stanisław Gliszczyński, a także Patryk Mikołajewski. Mieszkańcy Kamienia Krajeńskiego wybiorą między obecnym burmistrzem Wojciechem Głomskim, a Aleksandrem Atamańskim. Do drugiego starcia dojdzie także w Szubinie, gdzie powalczą Artur Michalak i Mariusz Piotrkowski. Interesujące pojedynki czekają nas także w gminach Człuchów i Białe Błota, gdzie w wyborcze szranki staną kolejno Paweł Gibczyński i Arkadiusz Kubalewski oraz Dariusz Fundator i Magdalena Maison.

Lokale wyborcze w niedzielę będą otwarte od 7 do 21. Cisza wyborcza rozpoczyna się na 24 godziny przed dniem głosowania i będzie trwała do jego zakończenia.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone